Badanie rynku Pułtusk - Najlepsi w 2020

Najlepsze Oferty na Badanie Rynku w Pułtusku, 2020

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 57 firm
w kategorii Badanie Rynku

Prywatnie

Boglewice

Planujesz wybrać wartego zaufania profesjonalistę do realizacji swoich planów? Prywatnie jest na to skuteczną metodą. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Badanie rynku Pułtusk

FPH DELAM

Legionowo, 32 km od Pułtusk
Mirka K.

Mogłam liczyć na fachową, szybką i niedrogą pomoc w załadunku i sprawnej dostawie mebli i kartonów z Lublina w okolice Trójmiasta. Serdecznie polecam sprawną ekipę Ducato.

Marek Ciecierski

Jabłonna, 36 km od Pułtusk

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze cechy firmy, której specjalnością jest analiza rynku. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Badanie rynku Pułtusk

HRMpromo

Jabłonna, 36 km od Pułtusk

GŁÓWNE CELE HRMpromo TO:  WSPIERANIE ROZWOJU POLSKICH PRZEDSIĘBIORSTW,  WSPOMAGANIE PROCESU ZARZĄDZANA W PRZEDSIĘBIORSTWACH,  WSPOMAGANIE ROZWOJU SPOŁECZNO- GOSPODARCZEGO OBSZARÓW WIEJSKICH,  WSPIERANIE, NADZOROWANIE I WDRAŻANIE ZMIAN W PRZEDSIĘBIORSTWACH NA SZCZEBLU ZARZĄDZANIA. OFERUJEMY KOMPLEKSOWE USŁUGI Z ZAKRESU: 1. BUDOWANIA I ZARZĄDZANIA BIZNESPLANEM; 2. BADAŃ I ANALIZY RYNKU; 3. ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI; 4. MARKETINGU; 5. BUDOWANIA I REALIZOWANIA ANKIET; 6. WYKONYWANIA PROJEKTÓW NA ZAMÓWIENIE. WSPOMAGAMY POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW, WSPÓŁPRACUJEMY ZARÓWNO Z KLIENTAMI INDYWIDUALNYMI JAK I Z PRZEDSTAWICIELAMI KORPORACJI. NASZYM CELEM JEST TAKŻE WSPÓŁPRACA Z GMINAMI, POWIATAMI I WOJEWÓDZTWAMI. POPRZEZ WSPÓLNE DZIAŁANIA NA RZECZ

Doskonałe Badania Ilościowe

Wola Rasztowska, 31 km od Pułtusk

Adam Pałęcki Badania Rynku

Wykonanie badań rynkowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Adam Pałęcki Badania Rynku ma doświadczenie w branży, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Dołącz do naszych Specjalistów od Badania Rynku w Pułtusku

Działasz na rynku jako Specjalista od Badania Rynku i szukasz nowych Klientów z Pułtuska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Badanie rynku Pułtusk

Akme-Izabela Olszewska

Ciechanów, 37 km od Pułtusk

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu szukasz ekspertów od badań jakościowych to trafiłeś w dobre miejsce - Akme-Izabela Olszewska jest do Twoich usług. Pułtusk i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Jeśli szukasz dobrej współpracy to specjaliści z Badanie Marketingowe Rynku Usługi Rehabilitacyjne Maciej Lewko są dla Ciebie idealni. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Doskonałe Badania Rynkowe

Przasnysz, 39 km od Pułtusk

Malgorzata Knight

Przygotowanie badań marketingowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Malgorzata Knight ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ROBIS

Ząbki, 49 km od Pułtusk

Wiele długich lat pracownicy firmy ROBIS realizują usługi z zakresu najlepszego badania satysfakcji klienta, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Najlepsze Badanie Satysfakcji Klienta

Warszawa, 51 km od Pułtusk

MediaMon- Monitoring Mediów Internetowych

MediaMon- Monitoring Mediów Internetowych oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Pułtuska i z sąsiednich miast. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Porównanie cen i kosztów w Pułtusku

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów badania rynku? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Pułtusku? Złóż zapytanie, a specjaliści od badania rynku z Pułtuska sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
GERC CONSULTING Maciej Gerc - Badanie rynku Warszawa

GERC CONSULTING Maciej Gerc

Warszawa, 51 km od Pułtusk
Włodzimierz P.

Jesteśmy butikiem badawczo-doradczym. Podstawową ideą leżącą u podłoża filozofii działania naszej firmy jest przekonanie, że obszary badań, szkoleń i coaching’u przenikają się wzajemnie i są ze sobą nierozerwalnie związane. Oferujemy Państwu: 1. Badania marketingowe i społeczne Badania naukowe oraz quasi-naukowe - Eksperymentalne - Korelacyjne (kwestionariuszowe) - Badania marketingowe i opinii społecznej (jakościowe i ilościowe) - Testy produktów, konceptów - Badania postaw i zachowań - Badania satysfakcji klientów, konsumentów - Badania efektywności kampanii reklamowych - Badania kondycji i wizerunku marki - Badania społeczne dotyczące postaw i zachowań określonych grup demograficznych - Desk Research 2. Doradztwo marketingowe Pomożemy Państwu zbudować kompleksową i efektywną strategię marketingową wpisującą się w strategię Państwa organizacji. Doradztwo Gerc Consulting obejmuje: - Analizę strategiczną, analizę SWOT - Strategie marketingowe, planowanie strategiczne marketingu - Strategie pozycjonowania marki, strategie komunikacji - Plany marketingowe, plany sprzedaży, plany promocji, media plany - Badania i analizy rynku, badania marketingowe, audyt marketingowy - Biznes plany - inne usługi doradcze w zakresie marketingu 3. Szkolenia Oferta proponowanych szkoleń, warsztatów oraz indywidualnych konsultacji obejmuje szeroki obszar kompetencji psychologicznych odnoszących się do trzech wymiarów funkcjonowania: - zawodowego - społecznego - indywidualnego Przykładowe tematy szkoleń i warsztatów: - Zarządzanie czasem - Trening umiejętności menedżerskich - Komunikacja i autoprezentacja - Stres w organizacji i jego optymalizacja - Wytrwałość i efektywność w działaniu – jak skutecznie stawiac sobie i realizować cele - Techniki wpływu społecznego - Asertywność i komunikacja - Optymalizacja stresu i zarządzanie nastrojem - Zdrowy styl życia – myślenie, odżywianie i aktywność fizyczna jako podstawa dobrostanu Zapewniamy Państwu: - Indywidualne podejście do każdego zagadnienia - Dopasowanie optymalnych narzędzi - Zaangażowanie w pracę - Wysoką jakość oferowanych produktów w konkurencyjnej cenie Zapraszamy do współpracy!!!

Marta Gostynska

Warszawa, 51 km od Pułtusk

Wybierz firmę Marta Gostynska jeśli szukasz właściwych ludzi do rewelacyjnej analizy rynku w miejscowości Pułtusk lub sąsiednim mieście. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Rewelacyjna Analiza Rynku

Częstochowa

CallMe Call Center

Firma CallMe Call Center świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Pułtuska i z sąsiednich miast. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Badanie rynku Pułtusk

Pierwszorzędne Badania Rynkowe

Warszawa, 51 km od Pułtusk

B2TM

Rozpoczęliśmy działalność od 2017. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie takim jak umawianie spotkań, badania rynkowe i marketingowe. Terenem naszej działalności jest cała Polska. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Snapcall - Badanie rynku Warszawa

Snapcall

Warszawa, 51 km od Pułtusk

Snapcall to nowoczesna firma o stabilnych perspektywach rozwojowych, zajmująca się outsourcingiem procesów sprzedażowych (BPO – Business Process Outsorcing). Działamy w branży o ponad czterdziestoletniej tradycji, czerpiąc doświadczenie z historii i opracowując własne innowacyjne rozwiązania. Nasza kadra zarządzająca składa się z osób, które poświęciły wiele lat aktywności zawodowej – tysiące dni i dziesiątki tysięcy godzin – przy organizacji, przeprowadzaniu i nadzorowaniu procesów realizacji planów sprzedażowych dla największych firm z branży telekomunikacyjnej, finansowej i ubezpieczeniowej. Nasz model działalności bezpośredniej opiera się na telefonicznym kontakcie z Klientem, przy aktywnym wsparciu pozostałych, tradycyjnych oraz

Phu. MK

Warszawa, 51 km od Pułtusk

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do badania rynku ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Expansion Vision Jacek Lackowski Sp. k.

Warszawa, 51 km od Pułtusk

Spółka Expansion Vision Jacek Lackowski Sp. k. została założona w 2016 roku. W 2017 roku przejęliśmy Ideal Contact Center, które działa na polskim rynku usług outsourcingowych kontakt center od roku 2013. ICC pierwsze kroki stawiało razem budując pozycję na rynku Ogólnopolskiego Centrum Medycznego, owocna współpraca trwa do dnia dzisiejszego. Obecnie zajmujemy się równolegle budowaniem od podstaw projektów outsourcingowych zarówno w zakresie szeroko pojętej obsługi klienta, jak i projektów stricte sprzedażowych. Mamy bardzo bogate doświadczenie zdobyte na rynku polskim. Naszą siłą jest zespół profesjonalistów, którzy zdobywali swoje doświadczenie latami i teraz wykorzystują swoją wiedzę, aby zapewnić najwyższy możliwy poziom usług naszym

Quality Makers Aleksandra Urban

Warszawa, 51 km od Pułtusk

Mam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obszarze badań opinii klientów, pracowników oraz ich interpretacji i analizie. Zapewniam rzetelne opracowanie map doświadczeń klienta/ pracownika, wsparcie w przygotowaniu i przeprowadzeniu odpowiednich badań, określeniu warunków wzrostu w obszarach jakości obsługi, satysfakcji, efektywności sprzedaży. Przeprowadzam również szkolenia i warsztaty ww. obszarach z wykorzystaniem metod design thinking. Serdecznie zachęcam do kontaktu!

Badanie rynku Pułtusk

SW Research Agencja Badań Rynku i Opinii

Warszawa, 51 km od Pułtusk

Nie marnuj energii i zleć prace specjalistom od badania rynku z Pułtuska. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Active Telecom Polska Sp. z o.o. - Badanie rynku Warszawa

Badanie Rynku

Warszawa, 51 km od Pułtusk

Active Telecom Polska Sp. z o.o.

Gdy szukasz znakomitej agencji badania rynku od badań konsumenckich to skorzystaj z kwalifikacji Active Telecom Polska Sp z oo. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Opinie i porady na temat badania rynku

Jeśli interesują Cię opinie na temat badania rynku, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Pułtuska. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Badanie rynku Pułtusk

Inspiro Team Sp. z. o.o.

Siedlce

Szukasz specjalisty od badań ilościowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Inspiro Team Sp z oo. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Obrzud Research - Badanie rynku Warszawa

Obrzud Research

Warszawa, 51 km od Pułtusk

Uwierz specjalistom w dziedzinie badań konsumenckich i zatrudnij Obrzud Research. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

Badania Konsumenckie

Warszawa, 51 km od Pułtusk

ABR SESTA - Agencja Badań Rynku

Firma ABR SESTA - Agencja Badań Rynku oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Pułtusk oraz przyległych powiatów. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Skilltelligence Sp. z o. o.

Warszawa, 51 km od Pułtusk

Gdy szukasz ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Skilltelligence Sp z o o są dla Ciebie idealni. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

Mersigo Sp. z o.o.

Warszawa, 51 km od Pułtusk

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne atuty firmy, której specjalnością jest badanie opinii. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Dominika Frączek

Warszawa, 51 km od Pułtusk

Zaufaj ekspertom w dziedzinie badań fokusowych i zatrudnij Dominika Frączek. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Badanie rynku Pułtusk

KIPG - Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.

Warszawa
Agnieszka M.

Pełen profesjonalizm, skuteczność w działaniu, jasne przejrzyste zasady, rzetelna firma, doskonali specjaliści.

Badanie rynku Pułtusk

Doskonałej Jakości Badania Marketingowe

Warszawa, 51 km od Pułtusk

Pogotowie Biznesowo Marketingowe Sp z o.o.
Hydro-Volt Łukasz Stryzer

Przerobiliśmy wiele firm które zajmują się marketingiem. Trafiliśmy na Pana Mariusza Suplickiego z polecenia i zostaliśmy już na lata. Zdecydowanie rekomendujemy tą firmę i polecamy każdemu.

Badanie rynku Pułtusk

DRB Market Research in Poland

Warszawa, 51 km od Pułtusk
Jakub B.

Dynamizm i profesjonalizm a przede wszystkim, partnerskie podejście do klienta.

Badanie rynku Pułtusk

Wyjątkowe Badanie Rynku

Sulejówek, 52 km od Pułtusk

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Dominik G.

Współpraca przebiega bez jakichkolwiek problemów. Polecam!

Jeżeli szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Adam Bojakowski Aib Jakościowe Badania Marketingowe i Społeczne są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

Perfekcyjna Analiza Rynku

Raszyn

Piotr Dobrodziej Konsultacje i Badania Rynku

Zleć zadanie perfekcyjnej analizy rynku ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Pułtuska i okolicznych miast. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Perfekcyjna Agencja Badania Rynku

Błonie

KaJaRy Katarzyna Jaroń

Zlokalizowaliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą usługę agencji badania rynku. Profesjonaliści z KaJaRy Katarzyna Jaroń zaplanują i całościowo wykonają zlecenie. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Zatrudnij firmę Dariusz Dąbrowski Badania Marketingowe jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do profesjonalnego badania satysfakcji klienta na terenie Pułtuska. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną ofertę agencji badania rynku. Eksperci z Magdalena Bielińska Badania Społeczne przeanalizują i kompleksowo wykonają prace. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

ZIELINET Wojciech Zieliński - Badanie rynku Milanówek

ZIELINET Wojciech Zieliński

Milanówek

Jeżeli szukasz doskonałej analizy rynku w rejonie Pułtuska i oczekujesz dużego zaangażowania to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry ZIELINET Wojciech Zieliński. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Profesjonalne Badania Rynkowe

Konstancin-Jeziorna

Badania Nieniszczące Materiałów Dionizy Rajewski

Uważasz, że profesjonalne badania rynkowe to niełatwe zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Po prostu zleć usługę badania opinii profesjonalistom firmy Badania Rynku Agnieszka Pilawska z miejscowości Pułtusk. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Pułtuska nie mają sobie równych. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Zaufaj ekspertom w dziedzinie badań konsumenckich i zatrudnij Badania Społeczne Marzena Sochańska-Kawiecka. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalne Badanie Opinii

Poniatowo

Badania Rynkowe Orłowska Dorota

Powierz zadanie badania opinii specjalistom z miejscowości Pułtusk. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Pułtuska są jednymi z najlepszych. Aby uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - warto.

Doskonałe Badania Marketingowe

Płock

Envipol Badania i Oceny Zagrożeń Środowiska Wiesław

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz ekspertów od badań marketingowych to trafiłeś w dobre miejsce - Envipol Badania i Oceny Zagrożeń Środowiska Wiesław Flakiewicz jest do Twoich usług. Pułtusk i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Badania Fokusowe

Lubowidz

Badania Rynkowe Sztramska Jolanta

Zrealizowanie badań fokusowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Badania Rynkowe Sztramska Jolanta ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Mediadress polonia Sp. z o.o. - Badanie rynku Skierniewice

Najlepsze Badania Fokusowe

Skierniewice

Mediadress polonia Sp. z o.o.

Uwierz fachowcom w dziedzinie badań fokusowych i zatrudnij Mediadress polonia Sp z oo. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Synergia Badania Analizy Doradztwo. Badania rynku, agencje badawcze - Badanie rynku Gostynin

Jesteś zdania, że solidne badania fokusowe to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z Synergia Badania Analizy Doradztwo Badania rynku agencje badawcze udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Asm Centrum Badan i Analiz Rynku Sp. z o.o. - Badanie rynku Kutno

Świetne Badania Rynkowe

Kutno

Asm Centrum Badan i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od badań rynkowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Asm Centrum Badan i Analiz Rynku Sp z oo jest do Twoich usług. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Powierz usługę badania satysfakcji klienta ekspertom z miejscowości Pułtusk. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Pułtuska są jednymi z najlepszych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Rewelacyjne Badanie Opinii

Olsztyn

Badania Rynkowe Mikuła Marzena

Zleć zadanie badania opinii ekspertom z miejscowości Pułtusk. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Pułtuska nie mają sobie równych. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Najlepsze Badania Fokusowe

Włocławek

Stosowane Badania Społeczne Target Wojciech Onyśków

Jeśli szukasz najlepszej agencji badania rynku od badań fokusowych to skorzystaj z doświadczenia Stosowane Badania Społeczne Target Wojciech Onyśków. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Badanie opinii to najważniejszy temat dla tej agencji badania rynku - są zawodowcami w tym fachu. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Badania Rynkowe Malczuk Jolanta

Międzyrzec Podlaski

Jeśli potrzebujesz fenomenalnej agencji badania rynku od badań konsumenckich to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Badania Rynkowe Malczuk Jolanta. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Jeszcze szukasz dobrej firmy od badań jakościowych? Skorzystaj z doświadczenia Badania i Warsztaty Socjologiczne Patryk Zaręba. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Najwyższej Klasy Badanie Satysfakcji Klienta

Tomaszów Mazowiecki

Rafał Wójcikowski Analizy Rynku

Chcesz znaleźć ekspertów od najwyższej klasy badania satysfakcji klienta w rejonie Pułtuska lub w przyległych miastach? Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Badanie rynku Pułtusk

Badania Marketingowe

Iława

Eyda Design

Szanowni Państwo. Oferuję tłumaczenia zwykłe z j.niemieckiego na j.polski oraz z polskiego na j.niemiecki. Tłumaczenia pisemne oraz ustne. Zakres tłumaczeń obejmuje korespondencję firmową: handlową, oferty, tłumaczenie stron, prospekty reklamowe oraz korespondencję prywatną. Wykonuję rozmowy telefoniczne. Korepetycje i nauka j.niemieckiego również online. zapraszam do kontaktu Edyta Kordalska

Question Mark - Badanie rynku Łódź

Question Mark

Łódź

Starasz się odnaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu wyjątkowego badania rynku z Pułtuska do realizacji zaplanowanych działań? Firma Question Mark jest Twoim rozwiązaniem. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Monitor Badania i Rozwój Organizacji Dorota Cierniak Dymarczyk świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Pułtuska i okolic. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Markos Jeropulos

Łódź

W przypadku, gdy potrzebujesz wysokiej klasy analizy rynku i oczekujesz dużego zaangażowania to Markos Jeropulos jest do Twoich usług. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Solidne Badanie Opinii

Łódź

Socjomarket Badania Ankietowe i Rynkowe Andrzej Boczkowski

Kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne zalety firmy, której specjalnością jest badanie opinii. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Gołębie Nowe bulkowo Gładczyn rządowy Klaski Lemany Nowe przewodowo Pawłowo Sulkowo Dzbanice Mystkówiec-Szczucin Stawinoga-Leśniczówka Stpice Klukowo Poniaty-Cibory Kalinowo Pomocnia Gostkowo Białe błoto Lutobrok-Gajówka Mierzęcin Gładczyn Ponikiew Łachoń Kamionna Witki Porzowo Działki Lutobrok Pułtusk Strzegocin Strzyże Malwinowo Budy obrębskie Nowe borza Skoroszki Dębiny Tąsewy Szygówek Grochy-Imbrzyki Cygany Wójty-Trojany Świercze Kępa zatorska-Gajówka Piskornia Ponikiew-Leśniczówka Gąsiorowo Sokołowo-Parcele Sadykierz Stawinoga Wielgolas-Leśniczówka Pogorzelec Gaj Górka powielińska Mokrus Pobyłkowo małe Bartodzieje Winnica Trzepowo Stare grochy Pokrzywnica Sulnikowo Kowalewice włościańskie Skorosze Golądkowo Pniewo Mieszki-Leśniki Górki-Baćki Zaborze Bartodzieje-Gajówka Budy-Zbroszki Klusek Lemany-Nadleśnictwo Świeszewo Mystkówiec-Kalinówka Zatory Bylice Łosewo Smogorzewo pańskie Błędostowo Begno Borsuki-Kolonia Glinice-Domaniewo Tocznabiel Pniewo-Kolonia Przewodowo poduchowne Obryte Ciółkowo rządowe Wólka zaleska Burlaki Bruliny Brodowo Przewodowo-Parcele Obręb Gnaty-Wieśniany Poniaty wielkie Kruczy borek Obrębek Stare bulkowo Obryte-Leśniczówka Gotardy Budy pobyłkowskie Ciski Wólka zatorska Psary-Gajówka Zbroszki Borza-Strumiany Brodowo-Wity Rębkowo Sisice Szwelice Olbrachcice Świercze-Siółki Wzgórze-Leśniczówka Wólka zatorska-Gajówka Gnaty-Szczerbaki Stare zambski Gródek rządowy Łubienica Domosław Topolnica Nowe borsuki Prusinowice Pniewo-Leśniczówka Niestępowo włościańskie Kozłowo Dzierżenin Ołdaki Karniewek Pobyłkowo duże Ulaski Sokołowo włościańskie Kowalewice nowe Gładczyn szlachecki Ciółkowo małe Zalesie-Lenki Łępice Łubienica-Superunki Murowanka Kościesze Górki-Witowice Ostrzeniewo Skarżyce Świerkowo Gnaty-Lewiski Powielin Gatka Kępiaste Kęsy-Wypychy Pniewo-Gajówka Świeszewko Płusy Bielany Mierzeniec Stawinoga-Rybakówka Wielgolas Przyłubie Koziegłowy Glinice wielkie Grochy-Serwatki Lutobrok-Folwark Cieńsza Pękowo Skórznice Mory Kosiorowo Wiktoryn Gzowo Wyrzyki Gąsiorówek Budy ciepielińskie Przewodowo-Majorat Brodowo-Bąboły Gzy Łady-Krajęczyno Śliski Ciepielin Gzy-Wisnowa Zambski kościelne Pawłówek Rowy Godacze Nowy gródek Skłudy Kozłówka Borsuki-Gajówka Górki duże Gościejewo Drwały Dziarno Chmielewo Nowe niestępowo Rozdziały Klukówek Łęcino Psary Mieszki-Kuligi Smogorzewo włościańskie więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.