Torba bawełniana na zakupy, na ramię, kolorowa, mocna, shopperka damska, Kamienna Góra - Oferta nr191688 - Oferteo.pl
 

Torba bawełniana na zakupy, na ramię, kolorowa, mocna, shopperka damska, Kamienna Góra


Cena brutto: 21.99 PLN
do uzgodnienia

BabyBall zaprojektował dla Ciebie solidną, wielorazową torbę na zakupy wykonaną z ekologicznej i odpornej na rozdarcia bawełny. Piękna torba z materiału, shooperka to prawdziwa alternatywa dla plastikowych toreb w życiu codziennym!
Bawełniane torby materiałowe to must have wszystkich tych, dla których ekologia jest priorytetem. Nie tylko pięknie wyglądają, ale są też niezwykle praktyczne. Szeroki wybór kolorów toreb materiałowych od BabyBall jest oszałamiający. Trudno zdecydować się tylko na jedną… co jest świetną wiadomością dla środowiska! Im więcej z nich zastąpi tradycyjne reklamówki, tym mniej śmieci zostanie wyprodukowanych. Znacząco zmniejszają więc ślad węglowy poprzez zminimalizowanie użycia plastikowych siatek!

PRZESTRONNA - torba z podstawą o szerokości 12 cm zapewnia dużo miejsca do przenoszenia teczki A4 lub laptopa, a rączki o długości ok. 50 cm ułatwiają noszenie jej.

Wymiary Torby bawełnianej:
szerokość: 40 cm;
wysokość: 45 cm;
poszerzane dno: około 12 cm;
długość uszu: ok. 50 cm.
w torbie swobodnie zmieści się rozmiar A4.
w środku wszyta jest pojemna boczna kieszeń na drobiazgi.
Skład: ♦ 100% bawełna ♥♥♥ tkanina posiada certyfikat Oeko-Tex® – jest bezpieczna dla dzieci, środowiska naturalnego czy w kontakcie z żywnością.

Polska, Kamienna Góra
 
 


Liczba wyświetleń strony: 2