Kompleksowa usługa remontowa lub wykończenia wnętrz w oprawie profesjonalnego projektu, Opole - Oferta nr172506 - Oferteo.pl
 

Kompleksowa usługa remontowa lub wykończenia wnętrz w oprawie profesjonalnego projektu, Opole


Cena brutto: 1.00 PLN
do uzgodnienia

Witam serdecznie na moim profilu "Oferteo".
Zakładam, że Państwa wizyta nie jest przypadkowa. Zwykle jest to przeciekający kran, wypadający ze ściany kontakt, niedomykające się drzwi... Problemy z którymi się borykamy mnożą się jak zaraza i trudno wyobrazić sobie – a co dopiero urzeczywistnić pomysł sprowadzenia do każdej z nich odrębnego specjalistę. Bo często okazuje się, że takie drobnostki są objawem ukrytych poważnych problemów, które wymagają podjęcia szeregu różnych działań. Warto rozważyć solidny remont. Poczynając od wymiany starych instalacji elektrycznych i hydraulicznych.
Wykonuję kompleksowe usługi remontowe w pełnym tego słowa znaczeniu, a zakres moich działań wychodzi daleko poza podstawowe działania związane z tymi tematami, bo przecież projektowanie kuchni lub łazienki wraz z meblami stanowią dla mnie tę część usług bardziej przyjemną z której czerpię satysfakcję. Dla Państwa komfortu tak skumulowane usługi stanowią niezaprzeczalny atut wyboru z pośród wielu usługodawców istniejących na rynku.
I parę słów o pieniądzach
Cena za usługi kompleksowe jest uzależniona od zakresu realnie wykonanych robót wynikających z treści umowy, która zostanie sporządzona w formie pisemnej. Dokument dodatkowo wyposażony jest w projekt graficzny. Umowa zakłada możliwość powstania aneksu regulującego zakres wykonania robót tak dodatkowych jak również eliminowanych procesów technologicznych. Aneks może spowodować wzrost kwoty końcowej jak również jej obniżenie. Trudno bowiem oczekiwać zapłaty za prace których się nie wykonało . Określenie jednostkowej ceny za wykonanie usług bez wizji lokalnej jest niemożliwe nie mniej jednak orientacyjne stawki można podejrzeć na ogólnie dostępnych stronach internetowych z takim wykazem.
Z poważaniem:
Właściciel firmy Aspart Multi Design
Stefan Pazikowski

Polska, Opole
 
 


Liczba wyświetleń strony: 43