Archiwizacja danych Augustów - Najlepsi w 2021

Firmy Archiwizujące Dane w Augustowie, 2021

23 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 23 firm
w kategorii Archiwizacja danych

Archiwizacja danych Augustów
Gabinet Ginekologiczny Mirosław Sztejter

Bardzo profesjonalne podejście. Strona na FB wygląda świetnie, przybyło 350 nowych fanów. Recenzje same pozytywne. Polecam . Zadbał o Facebooka , Google i wszystkie inne portale . Świetna robota

Grupa BIZNES POLSKA - przetargi, zamówienia publiczne, informacje dla biznesu.

TEEG

 • Legionowo
Grzegorz K.

Serdecznie polecam skorzystanie z usług serwisowych wykonywanych przez firmę TEEG - szybki kontakt, obszerna wiedza informatyczna, profesjonalne podejście do klienta jak i wykonanie zlecenia stoją na najwyższym poziomie.

ARCH-INFO

 • Warszawa

Polskie Dane

 • Warszawa

Polskiedane.pl to strona która dostarcza dane najwyższej jakości. Dane są pozyskiwane z źródeł publicznych i agregowane w celu zapewnienia najwyższej wartości danych.

Dołącz do naszych Specjalistów od Archiwizacji Danych w Augustowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Archiwizacji Danych i szukasz nowych Klientów z Augustowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Phu. MK

 • Warszawa

Szarbi.PL

 • Warszawa
Andy J.

Przemiły serwis na najwyższym poziomie. Bardzo szanuję ludzi, którzy są tak rzetelni. Niech inni biorą przykład. Pozdrawiam!

HSM Recycling

 • Warszawa
Andrzej K.

Obawy o jakość/wielkość ścinek z naszych dokumentow była tylko do czasu zobaczenia na żywo jak one wyglądają w trakcie i po zniszczeniu. Polecamy fachowość, podejście do klienta . Przyjeżdżają po MAŁE ilości!!! Stosunek jakości do ceny określamy jako bardzo dobry.

Jeżeli dotychczasowe koszty prowadzenia archiwum zakładowego/składnicy akt nie były racjonalne możemy zadania prowadzenia archiwum zakładowego/składnicy akt przejąć na siebie, co z powodzeniem robimy już w wielu Instytucjach. Całość może być prowadzona w dowolnie wybranych wariantach: pomoc doraźna, zadaniowa (utworzenie procedur, normatywów kancelaryjno – archiwalnych), roczny okres wdrożeń, współpraca długofalowa. Jeżeli obsługa dokumentacji w Państwa firmie staje się coraz trudniejsza, z pewnością zainteresuje Państwa nasza propozycja. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną archiwizacją i obsługą dokumentów. Wiemy, że każdy firmowy materiał może być ważny. Realizujemy umowę w oparciu o normy: PN – ISO 27001 System Zarządzania

Outsourcing IT

 • Warszawa
Liliana K.

Współpracę z Panem Krzysztofem Szeligą oceniam na 6+.Fachowe i profesjonalne podejście do tematu. Bardzo precyzyjnie wykonał swoją pracę. Efekt końcowy lepszy od oczekiwanego. To jeden z najlepszych informatyków w kraju. Polecam serdecznie.

Archiwista Sp. z o.o.

 • Warszawa

Działamy od roku 2000. Firma dostarcza produkty w branżach Archiwizacja dokumentów, magazynowanie i przechowywanie, Niszczenie dokumentów, magazynowanie dokumentów, archiwizacja danych. Działamy na obszarze takich województw jak dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podlaskie, podkarpackie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.

"Atelier" Martyna Szlaska

 • Warszawa

DZIAŁ I: - usługi biurowe DZIAŁ II: - cateringi DZIAŁ III: - projektowanie graficzne - projektowanie stron WWW - produkcja video, na terenie Polska.

IT Omega Sp. z o.o.

 • Warszawa
Enteo Tech Sp. z o.o. Sp.k.

Firma IT Omega to profesjonaliści. Współpraca z nimi jest harmonijna i skuteczna, bo pracują i tworzą ją ludzie, którzy są bardzo otwarci i skupieni na dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań dla swoich Klientów. Polecam do współpracy.

http://cloudica.io

 • Warszawa
107ek.pl Sp. z o.o.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Doskonale poprowadzone rozmowy i dobrze skomponowana oferta. Wybraliśmy innego oferenta, jednak należy podkreślić, iż firma Cloudica była jedną z trzech firm, których rozważaliśmy oferty na wdrożenie stałej obsługi informatycznej dla 107ek.

AllNet Sp. z o.o.

 • Warszawa

AllNet Sp. z o.o. W zakres naszej profesjonalnej opieki informatycznej /Outsourcingu IT wchodzą: 1. Administracja środowiskiem serwerowym, oraz w przypadku wdrożenia replikacji w zapasowym Data Center (DRC) 2. Administracja usługami w chmurze Office 365 (w przypadku wdrożenia). 3. Opiekę nad oprogramowaniem na komputerach osobistych użytkowników, 4. Aktualizację oprogramowania, 5. Naprawy uszkodzonego sprzętu, 6. Telefoniczną i osobistą pomoc użytkownikom dot. pracy systemu biurowego, poczty 7. Administracja i wsparcie dla urządzeń sieciowych (LAN/WAN/WiFi) 8. Raportowanie - dostarczanie informacji na temat pracy systemów 9. Współpracę z działem dostawcy aplikacji

makeIT24 - serwis, outsourcing, monitoring

 • Ożarów Mazowiecki

Firma makeIT24 zajmuje się szeroko pojętymi działaniami w dziedzinie IT. Nasz cel to zapewnienie bezawaryjnej pracy systemów informatycznych, ponieważ największą stratą jest paraliż firmy wynikający z braku dostępu do usług. Zajmujemy się prowadzeniem infrastruktury firm opartych na nowych technologiach oraz z ich wykorzystaniem. Wdrażamy nowe rozwiązania ułatwiające zarządzanie i pracę w firmie, jednocześnie redukując koszta utrzymania działu IT. Wychodzimy na przeciw oczekiwań naszych klientów i proponujemy różne warianty współpracy uzależnionych od potrzeb Państwa firmy. Staramy się jak najlepiej wykonywać swoją pracę i doradzać rozwiązania mogące ułatwić pracę w Państwa firmie, jednak nigdy niczego nie narzucamy. Jako zespół

PROS Group

 • Lesznowola

Wykonujemy zlecenia od 2013. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Warszawy. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

AMMA SERVICES

 • Płock

STAWIAMY NA JAKOŚĆ Zapewniamy wysoką jakość wykonania usługi poprzez wprowadzony system kontroli: - monitorowanie procesu od odbioru dokumentów od klienta do końcowego procesu zbelowania ścinek, - flota samochodów posiada wyposażenie GPS dla pełnej kontroli przejazdu od klienta do firmy, - obiekt posiada pełen monitoring wewnętrzny i zewnętrzny w celu pełnego bezpieczeństwa wykonania usługi oraz możliwości nagrania klientowi całego procesu niszczenia, - wyposażeni jesteśmy w system zabezpieczenia na po, - posiadamy polisę ubezpieczeniową na kwotę 1 000 000 zł, - nasze działania zapewniają zgodność z normami prawnymi i etycznymi, wymagamy od siebie i pracowników najwyższego poziomu uczciwości i rzetelności. Dbamy o zadowolenie

AGATA Barat

 • Płock

Maciej Kanczak

 • Gdańsk

DOKUMENTA WALDEMAR MICHALEC

 • Radom
Ela G.

Wysoka jakość usług, rewelacyjna obsługa klienta. Profesjonalna firma.

MAGART

 • Przytyk

Ranking Specjalistów od Archiwizacji Danych obejmuje również takie miejscowości jak: Augustów, Lipsk, Bargłów Kościelny, Sztabin, Płaska, Nowinka, Krusznik, Dreństwo, Gorczyca, Podcisówek, Mołowiste, Rygol, Bryzgiel, Serwy, Strzelcowizna, Ateny, Danowskie, Kopanica, Komaszówka, Macharce. więcej...