Masaż relaksacyjny, Chrzanów - Oferta nr170145 - Oferteo.pl
 

Masaż relaksacyjny, Chrzanów


Cena brutto: 100.00 PLN
do uzgodnienia

Jest idealnym sposobem na odpoczynek i pozbycie się negatywnych wibracji. Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia jednocześnie wspaniale oddziaływując na układ nerwowy. Równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Watro przy tym wspomnieć, iż w stanie odprężenia i relaksu organizm szybciej się regeneruje i wchodzi w stan gotowości do działania. Masaż relaksacyjny obejmuje specjalistyczne techniki masażu lub konkretną metodę, w której bezpośrednio przez masaż wywieramy pozytywny wpływ na stan fizyczny osoby masowanej.

Fenomen jakim jest ludzki dotyk sprawia, iż subtelny masaż relaksacyjny wykorzystujemy jako jedną z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych.

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało. Świece, aromatyczne zapachy, kadzidełko, pachnące olejki, jest to nie tylko obecna moda na relaksację, ale jeden z podstawowych warunków aby klient był zadowolony.

Umiejętność relaksowania się jest bardzo cenna. Dzisiaj około 90% społeczeństwa szuka pomocy u lekarzy z powodu dolegliwości związanych ze stresem, takich jak: bóle pleców, szyi, głowy, depresja, słaba zdolność koncentracji, nadpobudliwość, przemęczenie oczu irytacja, wysokie ciśnienie krwi, wyczerpanie itd. dlatego masaż relaksacyjny jest tak bardzo popularny i pożądany. Masaż to sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie, przynosi ulgę przy bólach ciała i uczuciu spięcia. Poprawia również stan zdrowia, ponieważ działa leczniczo na nasze ciało. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny.

W prawidłowo wykonanym masażu relaksacyjnym następuje rozluźnienie wszystkich mięśni do tego stopnia, że ciężko nam jest zapanować nad własnym ciałem. Z masażu może skorzystać każdy, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia.

Polska, Chrzanów
 
 


Liczba wyświetleń strony: 18