Angelika Flas MetLife Warszawa - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Angelika Flas MetLife nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Angelika Flas MetLife

O specjaliście

Oferuję indywidualne oraz grupowe ubezpieczenia firmy Metlife - największej amerykańskiej firmy ubezpieczeniowej, która na rynku światowym istnieje od ponad 150 lat, dzięki czemu gwarantuje wypłacalność.

O Metlife:

Istniejemy od ponad 150 lat i jesteśmy jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Z naszych produktów i usług korzystają klienci w ponad 40 krajach. Jesteśmy liderem w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie. Zajmujemy 48. miejsce w rankingu FORTUNE 500® 2020.

Na polskim rynku istniejemy od 1990 roku. Oferujemy ubezpieczenia na życie w tym wypadkowe i zdrowotne, produkty emerytalne i fundusze inwestycyjne.

Najważniejsi są klienci i to, w jaki sposób możemy ich wspierać. Tylko w 2019 roku wypłaciliśmy 1 035,5 mln złotych odszkodowań i świadczeń brutto.

Od ponad 40 lat działa Fundacja MetLife, która kontynuuje długą tradycję społecznego zaangażowania MetLife.

W Polsce nasze programy są regularnie wyróżnianie w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre Praktyki" Forum Odpowiedzialnego Biznesu.


Do każdego podchodzę indywidualnie według potrzeb. Zabezpieczam w szerokim zakresie a ubezpieczenie firmowe wyróżnia się podejściem indywidualnym zarówno wobec pracodawcy jak i każdego z pracowników. Metlife chroni i pomaga.

Branża

Ubezpieczenia grupoweUbezpieczeniaUbezpieczenia na życieFundusze Emerytalne

Obszar działania

Dolnośląskie, Warmińsko-mazurskie, Świętokrzyskie, Opolskie, Podlaskie, Lubelskie, Śląskie, Małopolskie, Łódzkie, Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie, Podkarpackie, Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj swoje referencje!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Angelika Flas MetLife

Oferta

METLIFE START55
Polska - Warszawa
50.00 złdo uzgodnienia

Przekroczyłeś 55 rok życia? Pomyśl o sobie i swoich bliskich: ● zadbaj o finansowe zabezpieczenie rodziny, ● zapewnij sobie wsparcie na wypadek choroby lub po wypadku, ● bądź spokojny i zachowaj niezależność finansową. Możesz również zrobić prezent swoim rodzicom i opłacać za nich ubezpieczenie MetLife START55.

BEZPIECZNE DZIECKO
Polska - Warszawa
50.00 złdo uzgodnienia

MetLife Każdy Ważny to alternatywa dla ubezpieczeń grupowych przeznaczona dla Ciebie i pracowników Twojej firmy. Cena dobierana indywidualnie. Zapewnij wsparcie finansowe w przypadku: groźnej choroby dziecka, złamania lub oparzenia z powodu wypadku, trwałego inwalidztwa z powodu wypadku, pobytu w szpitalu lub operacji z...  

METLIFE KAŻDY WAŻNY
Polska - Warszawa
100.00 złdo uzgodnienia

MetLife Każdy Ważny to alternatywa dla ubezpieczeń grupowych przeznaczona dla Ciebie i pracowników Twojej firmy. MetLife Każdy Ważny jest ubezpieczeniem na życie, które zapewni wsparcie finansowe dla Ciebie, Twoich pracowników i Waszych bliskich w przypadku śmierci. Umowy dodatkowe zwiększają zakres ochrony w razie...  

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

wawelska,, Warszawa

Telefon

883****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Angelika Flas

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Angelika Flas
Imię (pierwsze) ANGELIKA
Drugie imię DAGMARA
Nazwisko FLAS
Data rozpoczęcia działalności 2020-12-09
NIP 7011007699
Regon 387680609

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Ochota
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02034
Poczta Warszawa
Ulica ul. Wawelska
Numer nieruchomości 11B
Numer lokalu 58

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2020-12-10
Data powstania 2020-12-09
Data rozpoczęcia działalności 2020-12-09

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.