Na sprzedaż działka budowlana z fundamentami, dachówką i projektem, Narama - Oferta nr181112 - Oferteo.pl
 

Na sprzedaż działka budowlana z fundamentami, dachówką i projektem, Narama


Cena brutto: 100000.00 PLN
do uzgodnienia

Pamiętasz zapach domowej szarlotki? Ten smak jest na wyciągnięcie dłoni. W dodatku z jabłonki, której widokiem możesz rozkoszować się odpoczywając na tarasie. Oglądnij zdjęcia i przekonaj się, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nie zapomnij umówić się na spotkanie w celu oglądnięcia działki. Pamiętaj, to nic nie kosztuje!

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni wynoszącej 525 m2, niezabudowaną, nieogrodzoną. Działka znajduje się w miejscowości Narama w powiecie krakowskim.

Nieruchomość sprzedawana jest z dodatkowym udziałem (1/4) w działce znajdującej się w pierwszej linii zabudowy (przy drodze głównej) o powierzchni 332 m2, która może stanowić wspólną część parkingową np. dla odwiedzających gości.

Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: 14 m x 37 m, płaska z niewielkim spadem w kierunku zachodnim. Obecnie porośnięta jest trawą.

Ponad 10 lat temu dla działki wydane zostało pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym. Dom miał zostać wybudowany w granicy działki jako połowa domu bliźniaczego. Na działce wybudowane zostały fundamenty ww. budynku. Według projektu, który może zostać wykorzystany przez nabywcę działki, powierzchnia użytkowa domu wynosi 173 m2. Na parterze ulokowano: jednostanowiskowy garaż (17 m2), pomieszczenie gospodarcze (5 m2), przedpokój (5 m2), łazienkę (3 m2), pokój (11 m2), kuchnię (12 m2) oraz salon (32 m2). Na poddaszu: 3 pokoje (18 m2, 15 m2, 14 m2), łazienkę (11 m2) oraz garderobę (7 m2). Zaprojektowany dom posiada korzystne ustawienie, albowiem garaż oraz wejście do budynku usytuowane zostały od strony północnej, natomiast salon oraz kuchnia od strony południowej.

W cenę działki wliczona jest dachówka DOMINO (dachówka ceramiczna) przeznaczona na ww. dom, fundamenty, autorski projekt architektoniczny, a także aktualne pozwolenie na budowę domu.

Droga dojazdowa:
Od strony północnej, bezpośrednio przy nieruchomości znajduje się droga dojazdowa będąca lokalną drogą gminną. W chwili obecnej droga ta jest polna, gruntowa. Od strony wschodniej, w odległości 50 metrów od działki, przebiega asfaltowa główna droga gminna.

MPZP:
Na terenie Gminy Iwanowice obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego uchwalony w 2015 r. Sprzedawana nieruchomość leży w terenie oznaczonym jako MR2 - tereny zabudowy mieszanej - mieszkaniowej, usługowej, produkcyjnej. Obszar ten przeznaczony jest pod wolnostojącą zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z zabudową usługową i produkcyjną.
Zgodnie z MPZP w najbliższej okolicy tj. do 150 metrów od działki znajdują się tereny: MR2 oraz RM - tereny zabudowy zagrodowej. W dalszej okolicy tj. do 300 metrów znajdują się tereny: MN2 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, U1 - tereny zabudowy usługowej oraz R1 - tereny rolne.

Media:
Bezpośrednio na działce nie zostały poprowadzone media. Woda znajduje się w odległości ok. 70 metrów, prąd i gaz - ok. 50 metrów. W najbliższej okolicy brak kanalizacji.

Otoczenie:
W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się niska zabudowa jednorodzinna wolnostojąca oraz tereny użytkowane rolniczo.
W pobliżu bez problemu znajdziesz:
przystanek autobusowy w odległości ok 100 metrów
sklep w odległości ok 100 metrów
kościół w odległości ok 750 metrów
przedszkole w odległości ok 900 metrów
szkoła podstawowa w odległości ok 700 metrów
placówka pocztowa w odległości ok 4 km
apteka w odległości ok 4 km
przychodnia w odległości ok 4 km.

Działka znajduje się w odległości ok. 14 km od Rynku Głównego w Krakowie, ok. 9 km od granic Krakowa, oraz ok. 8 km od Skały. Jeśli lubisz piesze lub rowerowe wycieczki, z pewnością ucieszy Cię bliskość Ojcowskiego Parku Narodowego (ok. 8 km) oraz Lasu Naramskiego (ok. 600 m).

Więcej zdjęć na stronie internetowej: https://nieruchomoscihomedom.wixsite.com/narama

Niniejsze ogłoszenie ma charakter jedynie informacyjny określony w art. 71 kc.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i wizyty w terenie.

Polska, Narama
 
 


Liczba wyświetleń strony: 18