Aleksandra Zasimowicz Koszalin - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Aleksandra Zasimowicz nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Aleksandra Zasimowicz

O specjaliście

Pełnobranzowe projekty budowlane, architektura wnętrz, inwentaryzacje, analizy chłonności działki, wizualizacje

Opinie

Gwiazdki opinii 4 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Janusz M., 16 czerwca 2020
Zapotrzebowanie na wykonanie projektu rozbudowy lub przebudowy, 101-200m², Mścice
Negatywna opinia

Szukałem projektanta do wykonania projektu rozbudowy mojego domu i zaciekawiło mnie portfolio pani architekt. Nawiązaliśmy współpracę. P. architekt otrzymała ode mnie uzgodnioną zaliczkę i wzięła się z rozmachem do pracy. Jednak nie poradziła sobie z podjętym zobowiązaniem. Potknięcia, pomyłki, źle zrobiona inwentaryzacja, brak komunikacji, istotne braki w praktycznym podejściu do tematu, spowodowały zakończenie naszej współpracy. Nie polecam!

Stefania L., 30 marca 2019
Pozytywna opinia

Kontakt bezproblemowy, doradztwo bardzo fachowe. Miło szybko i przyjemnie. Polecam w 100%, bo warto.

Dagmara J., 27 marca 2019
Pozytywna opinia

Zdecydowaliśmy się na gruntowny remont mieszkania. Pani Aleksandra stworzyła dla nas fantastyczny projekt. Z dwóch pokoi powstał bajeczny pokój dla dziecka, przytulna sypialnia i bardzo komfortowy salon. Całość spójna i nietuzinkowa. Współpraca przebiegła idealnie, Pani Aleksandra uwzględniła wszystkie nasze uwagi, dopasowała się do naszego gustu. Miała dla nas przygotowaną masę rozwiązań, o których sami byśmy nigdy nie pomyśleli. Odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie pytania i wątpliwości, które się pojawiły. Dokumentacja, którą przygotowała jest dokładna i bardzo szczegółowa. Cały proces tworzenia projektu przebiegł bardzo sprawnie, szybko i terminowo. Pani Aleksandra to świetny specjalista, potrafi znaleźć rozwiązanie dla najbardziej nietypowych zakątków w domu i wycisnąć potencjał z każdego 1 mkw. Pomoc architekta to duże wsparcie i ogromna oszczędność czasu. Serdecznie polecam współpracę z Panią Aleksandrą.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Aleksandra Zasimowicz

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wyki 37/8, Koszalin

NIP

000-00-00-000

Telefon

666****** Pokaż numer

Telefon

666****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Aleksandra Zasimowicz