AJdesign Projekty od 20PLN/m2 Szczecin - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak AJdesign Projekty od 20PLN/m2 nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

AJdesign Projekty od 20PLN/m2

O specjaliście

AJ design - Projekt i nadzór dostosowane do potrzeb i możliwości klienta.
Lokalizacja Szczecin, Gryfice, Rewal, Niechorze, Pobierowo
Ceny projektów od 20PLN/m2, negocjowane dostosowane do potrzeb i możliwości klienta.

Jak projektuję? Jest to co musi być i jest konieczne do tego aby projekt spełniał swoje zadanie.

Projekt składa się z tylu rysunków z ilu trzeba do jego realizacji. Jesli potrzebne są rysunki szczegółowe, to są wykonywane w cenie.
Klientowi oferuję:
- Dowolną ilość bezpłatnych konsultacji od początku.
- Profesjonalną dokumentację w wersji papierowej i elektronicznej
- Dodatkową usługę nadzoru wykonawczego
- Dokumentacja to minimum:
1. Profesjonalna inwentaryzacja. Nawet jeśli dostarczasz dokumentację obiektu ja wykonuję swoje pomiary.
2. Co najmniej 3 różne wersje funkcjonalne wnętrz, a jeśli jest to konieczne to i więcej aż do skutku.
3. Po wybraniu jednej właściwej do realizacji następuje proces doboru kolorystyki i wykończenia wnętrz, kolory, farby, meble, materiały, wyposażenie i dodatki.
4. Dokumentacja techniczna składa się z tego co jest potrzebne do wykonania wnętrza, a jeśli wymaga dodatkowych rysunków, szczegółów, w nawet rysunków aksonometrycznych, dostarczane są one w cenie.
Dokumentacja zawiera rzuty pomieszczeń, podłóg, sufitów, kłady ścian i przekroje. Zawiera zliczenia materiałowe, kolorystyki i wszelkie wymagane do wykonania opisy.
Zawiera rzuty budowlane, architektoniczne, aranżacyjne, wykończeniowe, instalacyjne - elektryka, kanaliza woda użytkowa itp. W razie konieczności dodatkowe rysunki trójwymiarowe, aksonometryczne. Wszystko czarno białe lub w kolorze jeśli jest to konieczne.
5. Wizualizacje wnętrz. Tyle ile trzeba bez limitów ilości.
Dlaczego tak wykonuję a nie inaczej typu pakiety i pakieciki. To proste! Bo tak trzeba aby projekt był dobry!

Przez projektowanie architektury wnętrz rozumie nie tylko wyjątkowy proces twórczego myślenia ale bardzo złożony sposób działania angażujący współczesnego projektanta w wiele ról w tym moim zdaniem podstawowe - analityka, projektanta i artysty.

Projektant analityk zbiera i przetwarza informacje. Określa cel i gromadzi podstawową wiedzę na zadany temat, aktualną liczbę domowników, codzienny tryb ich życia i związane z nim potrzeby. Staje się jakby księgowym w tych trudnych czasach, nie trwoni powierzchni ani materiału, kalkulując najlepsze wykorzystanie przestrzeni i środków. Choć to zadanie wydaje się proste to na tym etapie ów "badacz" musi wczuć się w mniej przyziemne potrzeby swojego klienta i zagłębić się w warstwę jego potrzeb osobistych, wykazując się przenikliwością i uwagą.
Takie przygotowanie do pracy daje mu najlepsze podstawy w kolejnej roli projektanta gdy rozpoczyna proces twórczy. Ułatwaia jego zadanie, przyspiesza i pomaga w podejmowaniu najlepszych decyzji sprawiając, że efekt jego pracy jest ergonomiczny, funkcjonalny, a przede wszystkim zgodny z oczekiwaniami klienta.

W końcowym etapie teraz już artysty, analityk i projektant dodaje od siebie pierwiastek niepowtarzalności, świeżości, innowacyjności. Łączy w jedno całą wiedzę o przedmiocie znajdując najlepszy kompromis między normą, ergonomią, oczekiwaniami i sztuką.

AJ design swoją działalność prowadzi na rynku województwa zachodniopomorskiego w szczególności na terenie Szczecina, wybrzeża do Koszalina.
Obsługuje klientów indywidualnych jak również firmy.
Swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 2010r. i jest działalnością jednoosobową co czyni ją szczególnie atrakcyjnym partnerem do współpracy dzięki bezpośredniemu kontaktowi z klientem, łatwej komunikacji i niskim kosztom.
Nie utrzymuje się wyłącznie z działalności projektowej, która stanowi ważny aspekt istnienia, co pozwala na doręczenie klientowi usługi na wysokim poziomie w bardzo przystępnej i konkurencyjnej cenie.

AJ design pośród innych firm wyróżnia ponadprzeciętne doświadczenie nie tylko na polu designerskim. Szerokie doświadczenie zdobyte w pracy z klientem indywidualnym jak i firmami.
Ponadprzeciętne doświadczenie w technologiach i branżach budowlanej oraz wykończeniowej oraz nadzorze budowlanym. Doświadczenie w projektowaniu mebli na rynek Polski, zagraniczny jak Francja, a nawet światowy Australia.
Na swoim koncie może pochwalić się realizacjami dla polskich i zagranicznych firm takich jak LOTTO, centrów handlowych w całej Polsce m.in. Złote Tarasy - Warszawa i Niemczech - Mall of Berlin Leipziger Platz 12.

Branża

Architekt wnętrzProjektowanie wnętrzProjekty domów

Obszar działania

Zachodniopomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 4 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Franciszek M., 11 września 2020
Pozytywna opinia

Polecam, bardzo fajny projektant, pomysłowy i przede wszystkim fachowiec od A do Z. Przy tym niedrogi i dość sprawny.

Andrzej S., 3 września 2020
Pozytywna opinia

Projekt nowoczesny, całkiem szybko zrobiony, ładnie, wygodnie i funkcjonalnie, cena całkiem niska. Projektant to mężczyzna z doświadczeniem budowlanym więc jak się pojawił na budowie to od razu poustawiał ekipy i zdobył uznanie. Polecam.

Ania W., 2 września 2020
Pozytywna opinia

Razem z mężem kupiliśmy apartament z tarasem nad morzem w stanie deweloperskim. Pierwotnie miałam zamiar sama go zaprojektować jednak zadanie to okazało się trudniejsze niż sądziłam. Szczęśliwie mężowi udało się znaleźć p. Antoniego, który okazało się nawet mieszkał niedaleko budowy co było podwójnym plusem. Najbardziej spodobało mi się to, że wysłuchał moich wszystkich przemyśleń dotyczących tego projektu, fajnie je zastosował, dorzucił coś od siebie i dodał to co już do tej pory wypróbowaliśmy choćby we własnym domu. Wszystko ładnie skomponował aby trzymało się całości. Szczególnie spodobało mi się to, że kiedy próbowałam zaaranżować to wnętrze sama, zdobyłam już jakieś wyobrażenie na jego temat , a p. Antek nie próbował mi narzucać na siłę jakiś własnych koncepcji tylko dokładnie nas wysłuchał i osiągnął to czego oczekiwałam. Polecam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak AJdesign Projekty od 20PLN/m2

Powiązane produkty i usługi: Projekty wnętrzSchody metaloweSchody zewnetrzne,  Nowoczesne schody, Nowoczesne szycie firan,  Projektowanie wnętrz Szczecin, Projekty wnętrz Szczecin, Schody metalowe SzczecinSchody zewnetrzne Szczecin,  Nowoczesne schody Szczecin, Nowoczesne szycie firan Szczecin,  Projektowanie wnętrz mieszkań, Projektowanie wnętrz domów, Projekt salonu, Projekt sypialni, Projekt pokoju, Projekt kuchni,  Projekt pokoju dziecięcego, Projekt łazienki, Projekt holu, Projekt korytarza, Projekt recepcji, Projekt restauracji, Projekt baru, Projekty komercyjne, Projekty wnętrz hotelowych, Projekty wnętrz pensjonatów i domów gościnnych

Oferta

Aranżacje wnętrz
Polska - Szczecin
20.00 złdo uzgodnienia

Kompleksowe projektowanie i aranżowanie wnętrz z nadzorem autorskim

Projektowanie wnętrz
Zachodniopomorskie - Szczecin
0.00 złdo uzgodnienia

AJ design projektuje i aranżuje wnętrza

Projektowanie mebli
Zachodniopomorskie - Szczecin
0.00 złdo uzgodnienia

AJ design charakteryzuje dbałość o najmniejsze szczegóły oferowanych projektów. Prócz szerokiego doświadczenia w technologiach budowlanych i wykończeniowych, dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie projektowania mebli.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Bolesława Krzywoustego 4/6, Szczecin

Telefon

739****** Pokaż numer

Telefon

579****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Antoni Jaworowski