Adwokat

Adwokaci, 2019

2 821 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

2 821 firm
w kategorii Adwokaci

 • Kancelaria Adwokacka

  • Toruń
  • Centrum Prawa

  Kancelaria Centrum Prawa działa na rynku usług prawnych od 2014 roku, zapewniając nowoczesną i kompleksową obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców. Naszymi Klientami są osoby fizyczne oraz przedsiębiorcy z różnych branż na terenie całego kraju. Do Państwa dyspozycji posiadamy 120 oddziałów na terenie całej Polski. Oferujemy profesjonalne i innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony prawnej i egzekwowania należności na drodze windykacyjnej. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie postępowania pozasądowego, sądowego oraz egzekucyjnego. Szerokie spojrzenie na rynek umożliwia nam dobranie optymalnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Wypracowane dotychczas doświadczenie pozwala nam zapobiegać problemom mogącym wystąpić zarówno w toku prowadzenia działalności gospodarczej, jak i w życiu codziennym. oferujemy stałą obsługę prawną zorientowaną na potrzeby naszych Klientów; nie tłumaczymy, dlaczego nie da się czegoś zrobić, tylko szukamy rozwiązań; zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta;

 • Anna T.

  Bardzo pozytywnie oceniam Pana adwokata Krzysztofa Konysza, zaangażowanie do danej sprawy, jak zarówno podejście do człowieka. Jest to adwokat godny do zaufania, szczerze polecam. Co do płatności - to nie wielka suma jaką Pan adwokat bierze od jednej sprawy.Uparcie cały czas działa, aż dobiegnie do celu itp.

 • Szczepan K.

  Adwokat Tomasz Wiliński prowadzący Kancelarię Adwokacką w Warszawie, al.Jana Pawła II 61/62 to osoba godna zaufania. Cechuję Go wielka odpowiedzialność w działanie, które się podejmuje. Łączy elementy siły, młodości, pragmatyzmu podejmując się odpowiedzialnych i pionierskich zadań. Owocna współpraca pozwala nam zarekomendować Mecenasa Tomasza Wilińskiego jako rzetelnego i skutecznego prawnika.

 • Prawo Rodzinne

  • Gdynia
  • KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU

  Szanowni Państwo, Kancelaria Prawa Upadłościowego KPU - www.kancelariaprawaupadlosciowego.pl - świadczy usługi w zakresie profesjonalnej pomocy prawnej we wszelkich kwestiach związanych z postępowaniem upadłościowym i restrukturyzacyjnym konsumentów lub przedsiębiorców oraz dochodzeniem należności finansowych wobec nierzetelnych kontrahentów ( windykacja).A także m.in. w przedmiocie prawa cywilnego, gospodarczego i innych dyscyplin prawniczych. Kancelaria specjalizuje się w niżej wskazanych dyscyplinach prawniczych: 1/ Upadłości konsumenckiej;  udzielaniu porad prawnych;  sporządzaniu analiz i opinii prawnych;  sporządzeniu wniosku o upadłość konsumencka;  występowanie charakterze pełnomocnika w sprawach upadłości konsumenckiej  nadzór nad przebiegiem sądowego postępowania upadłościowego. 2/ Upadłości przedsiębiorców w formie;  upadłości układowej albo  upadłości likwidacyjnej; 3/ Restrukturyzacji podmiotów gospodarczych ( przedsiębiorców) zagrożonych niewypłacalnością w formie:  postępowania o zatwierdzenie układu;  przyspieszonego postępowania układowego;  postępowania układowego;  postępowania sanacyjnego. 4/ Dochodzeniu należności finansowych miedzy różnymi podmiotami prawa handlowego w formie:  postępowania polubownego przesądowego;  postępowania sądowego;  postępowanie przed egzekucyjnego;  postępowania egzekucyjnego. 5/ Restrukturyzacją zobowiązań finansowych osób fizycznych i przedsiębiorców wobec banków komercyjnych i innych instytucji finansowych zmierzająca do;  obniżenia raty pożyczki lub kredytu;  wakacji kredytowych ( karencji);  całkowitego albo częściowego umorzenia odsetek za opóźnienie lub zwłokę;  umorzenie kosztów windykacji;  obniżenie stopy procentowej;  prolongowanie terminu spłaty zadłużenia;  wstrzymanie działań podejmowanych przez windykację. 6/ Prawem gospodarczym ze szczególnym uwzględnieniem:  doradztwa przy wyborze formy prawnej planowanej działalności gospodarczej;  pomocy i doradztwa przy tworzeniu osobowych lub kapitałowych podmiotów prawa handlowego;  opiniowania i sporządzania projektów aktów korporacyjnych, w tym umów, statutów, regulaminów oraz uchwał;  przekształcaniu podmiotów gospodarczych obejmujące połączenie albo podział oraz przekształcanie spółek prawa handlowego;  stałej albo doraźnej obsługi prawnej spółek prawa handlowego oraz przedsiębiorców wykonujących działalność gospodarczą na podstawie wpisu do centralnej ewidencji działalności gospodarczej. 7/ Prawem cywilnym- m.in.:  sprawy o zapłatę z umów;  sprawy o świadczenia niepieniężne z umów;  sprawy o odszkodowanie;  sprawy o zniesienie współwłasności;  sprawy o zasiedzenie prawa własności ruchomości i nieruchomości;  sprawy dotyczące wypadków komunikacyjnych. Zapraszamy do nawiązania współpracy. Nasze usługi świadczymy nie tylko w siedzibie Kancelarii, ale także dojeżdżamy do miejsca zamieszkania konsumenta lub siedziby przedsiębiorcy na terenie Trójmiasta.

 • Janusz K.

  Rzetelnie i profesjonalnie. Dla mnie wybór jakiego dokonałem, przerósł moją wiedze na ten wrażliwy temat związany z rozwodem. Polecam z całego serca tę kancelarie. Klient mieszkający na stałe w Norwegii.

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Kancelaria Adwokacka

  • Bydgoszcz
  • Centrum Prawa

  Kancelaria Centrum Prawa działa na rynku usług prawnych od 2014 roku, zapewniając nowoczesną i kompleksową obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Naszymi Klientami są osoby fizyczne oraz przedsiębiorcy z różnych branż na terenie całego kraju. Jesteśmy w 115 miastach do Państwa dyspozycji. Oferujemy profesjonalne i innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony prawnej i egzekwowania należności na drodze windykacyjnej. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie postępowania pozasądowego, sądowego oraz egzekucyjnego. Szerokie spojrzenie na rynek umożliwia nam dobranie optymalnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Wypracowane dotychczas doświadczenie pozwala nam zapobiegać problemom mogącym wystąpić zarówno w toku prowadzenia działalności gospodarczej, jak i w życiu codziennym. oferujemy stałą obsługę prawną zorientowaną na potrzeby naszych Klientów; nie tłumaczymy, dlaczego nie da się czegoś zrobić, tylko szukamy rozwiązań; zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta;

 • Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  • LEXi Kancelaria Prawna

  LEXi Kancelaria Prawna oferuje profesjonalną obsługę prawną dla Klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców. Tworzymy zespół osób, który specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa. Dbamy, by pomoc przez nas udzielana była merytoryczna i kompleksowa oraz na najwyższym poziomie. LEXi Kancelaria Prawna działa na trzech płaszczyznach: • obsługujemy Klientów indywidualnych gdzie specjalizujemy się w prawie rodzinnym, spadkowym, odszkodowawczym, administracyjnym i pracy. • zajmujemy się obsługą prawną firm i przedsiębiorców. • z powodzeniem windykujemy należności, sporządzamy i odpowiadamy na wezwania do zapłaty, pomagamy wyjść z długów. Istnieje również możliwość wkupu przez kancelarię wierzytelności. W ramach prowadzonej działalności współpracujemy wyłącznie z radcami prawnymi i adwokatami posiadającymi bogate doświadczenie i wiedzę, pozwalające na skuteczne przeprowadzanie procesów sądowych i postępowań egzekucyjnych. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym, prawie spadkowym, prawie administracyjnym, prawie pracy oraz prawie odszkodowań. Zapraszamy Państwa do bezpłatnej i niezobowiązującej analizy i wyceny spraw na każdym ich etapie. Jesteśmy kancelarią z siedzibą we Wrocławiu, jednak reprezentujemy Klientów z całej Polski.

 • Nasza Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz jednostek sektora publicznego (Gminy, Powiaty, Nadleśnictwa itd.), świadcząc usługi prawne oraz stanowiąc silne wsparcie okołobiznesowe w ramach usług doradczych, konsultingowych. Ponadto świadczymy pomoc dla klientów indywidualnych, a także gospodarstw rolnych oraz organizacji pozarządowych (NGO). Triconsult to radcowie prawni współpracujący na stałe z adwokatami, tłumaczem przysięgłym języka angielskiego oraz niemieckiego, a także specjalistami legitymującymi się stosownymi uprawnieniami z zakresu m.in. doradztwa podatkowego, ochrony środowiska, prawa budowlanego. Nasza Kancelaria stanowi połączenie obsługi prawnej, biznesowej oraz wsparcia podatkowego dla każdego rodzaju prowadzonej działalności. Kancelaria posiada siedzibę w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 14/1,70-470 Szczecin, a także z uwagi na zakres naszego działania jak też potrzeb naszych klientów posiadamy oddział w Warszawie przy ul. Piekna 24/26a, 00-549 Warszawa oraz Świdwinie przy ul. 1 Maja 17, 78-300 Świdwin. Ponadto dzięki wykorzystaniu nowych technologii obsługujemy naszych klientów z terenu całej Polski oraz Europy jak i USA. Klientom indywidualnym oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie sprawy, w tym zwłaszcza w następujących dziedzinach: 1. prawo cywilne oraz spadkowe - reprezentacja we wszystkich sprawach cywilnych, a także przeprowadzenie procedury podziału majątku spadkowego (dział spadku), stwierdzenie nabycia spadku, postępowanie i reprezentacja w sprawie o zachowek (tak w Polsce jak i za granicą) 2. prawo rodzinne - uzyskanie rozwodu w Polsce lub za granicą, uznanie w Polsce wyroku rozwodowego uzyskanego za granicą (UK, USA, UE), ustalenie, podwyższenie/obniżenie alimentów, uchylenie (wygaśnięcie) obowiązku alimentacyjnego, ustalenie kontaktów z małoletnim (w tym przygotowanie planu wychowawczego i reprezentacja w sądzie), ustalenie władzy rodzicielskiej nad małoletnim dzieckiem w tym postępowania transgraniczne (głównie Niemcy, Holandia, Belgia, Norwegia, Wielka Brytania - UK oraz USA), 3. antywindykacja (oddłużenie) - przywrócenie terminu do zaskarżenia wyroku (nakazu zapłaty), przygotowanie sprzeciwu od nakazu zapłaty (kredyty bankowe, chwilówki, Kredyt Inkaso, BEST, GetBack, Intrum, ULTIMO, PRESCO, KRUK, Real Capital itd.) oraz reprezentacja przed sądem w ramach postępowania, 4. upadłość konsumencka - przeprowadzenie pełnej procedury upadłości konsumenckiej, w tym analiza oraz przygotowanie dokumentacji, przygotowanie wniosku o upadłość oraz reprezentacja przed sądami upadłościowymi na terenie całego kraju, przygotowanie, analiza umów zawieranych z firmami lub dostawcami, a także reprezentacja przed sądami w sprawach przeciwko przedsiębiorcom 5. prawo pracy w tym odwołanie od wypowiedzenia umowy lub rozwiązania bez wypowiedzenia (dyscyplinarka) oraz reprezentacja w postępowaniach o przywrócenie do pracy, uzyskanie odszkodowania za bezprawne rozwiązanie umowy o pracę (zwolnienie w tym dyscyplinarne z art. 52 k.p.), sprawy o zapłatę wynagrodzenia, nadgodziny, odprawy z tytułu zwolnień grupowych, ustaleń układu zbiorowego, odprawy emerytalne itd. 6. odszkodowania za wypadki (samochodowe, urazy w tym wypadki w pracy), zadośćuczynienie za błędy medyczne spory dot. nieruchomości, deweloperów (umowy deweloperskie, rezerwacyjne), służebności gruntowe, przesyłu (słupy energetyczne, gazociągi itd) 7. prawo administracyjne - odwołania od decyzji organów, skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego (WSA), skargi do Naczelnego Sądu Administracyjnego (NSA) 8. zapewniamy obronę w postępowaniach karnych oraz karno-skarbowych świadczymy bieżącą pomoc prawną w ramach przygotowania umów, porozumień oraz analiz prawnych dla gospodarstw rolnych w tym także w ramach farm fotowoltaicznych, farm wiatrowych itd. Klienci biznesowi (przedsiębiorstwa) oraz jednostki publiczne W naszej pracy koncentrujemy się na procesach biznesowych (gospodarczych), stąd dla przedsiębiorców (w tym spółek kapitałowych, handlowych) świadczymy usługi obejmujące: 1. przygotowywanie, negocjowanie i modyfikowanie umów i kontraktów handlowych, umów partnerskich, agencyjnych oraz innych umów między przedsiębiorcami (umowy najmu, dzierżawy, umowy o współpracy, umowy kupna i sprzedaży, umowy dot. własności intelektualnej - licencje itd.) 2. przygotowanie porozumień, regulaminów oraz innych dokumentów w relacjach przedsiębiorca - konsument w tym polityk prywatności, regulaminów serwisów, RODO itd. 3. przygotowanie i analiza audytów (due diligence) z zakresu planowanych lub zrealizowanych inwestycji, praw własności intelektualnej, compliance, połączenia, podziału lub przejęcia spółek (m&a), a także audytów dokumentacji wewnętrznej spółki (z zakresu obowiązujących przepisów, wewnętrznych polityk, dokumentacji pracowniczej) 4. postępowania w sprawach gospodarczych - reprezentacja przed Sądami Powszechnymi oraz Sądem Najwyższym w sprawach dotyczących prowadzonej działalności - biznesu (rozliczenie kontraktów, kar umownych, wadliwości usług, towarów, rozwiązania umów o współpracy itd.) 5. bieżące doradztwo oraz reprezentacja w sprawach pracowniczych w tym przygotowanie, modyfikacja i analiza umów o pracę, regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania, okólników oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem, reprezentacja przed sądami pracy, szkolenia dla pracowników oraz pracodawcy z zakresu praw pracowniczych, polityk firmowych itd., Prowadzimy bieżącą obsługę podmiotów z branży kreatywnej, IT oraz start upów: 1. tworzymy i analizujemy umowy oraz inne porozumienia w zakresie przeniesienia autorskich praw majątkowych, licencji, umów na wytworzenie oprogramowania, wdrożenie i utrzymanie systemu (aplikacji), itd. 2. zapewniamy reprezentację w sprawach z zakresu własności intelektualnej na etapie przedsądowym oraz sądowym 3. przygotowujemy oraz uczestniczymy w postępowaniach dotyczących rejestracji znaku towarowego, wzoru użytkowego, patentu itd. 4. prowadzimy procesy komercjalizacji oraz ochrony idei oraz pomysłów biznesowych w ramach start upów, a następnie dokonujemy ich wdrożenia na rynku przy zabezpieczeniu interesów klientów 5. przygotowujemy, negocjujemy, a następnie wdrażamy kontrakty oraz porozumienia biznesowe (B2B), jak również postanowienia lub regulaminy w kontaktach z konsumentami (B2C). Świadczymy usługi dla podmiotów z branży morskiej (stoczniowej) w zakresie umów na budowę, sprzedaż statków, wsparcia dla firm z branży, a także rozstrzygania sporów z wykonawcami / zamawiającym. Pomagamy również podmiotom z branży budowlanej, produkcyjnej oraz usługowej w pełnym zakresie począwszy od przygotowania i analizy umów oraz innych porozumień, przez negocjacje oraz spory sądowe (w tym także mediacje oraz postępowania arbitrażowe). Prowadzimy sprawy z zakresu prawa budowlanego w tym zwłaszcza w zakresie obsługi procesów budowlanych, solidarnej odpowiedzialności za zapłatę wynagrodzenia, naliczonych kar umownych i sporów na linii inwestor-wykonawca (odstąpienie od umowy, wykonanie zastępcze, rękojmi za wady, gwarancji należytego wykonania). W ramach doradztwa z zakresu prawa zamówień publicznych (PZP): 1. dokonujemy analizy, weryfikacji i modyfikacji Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ), umów oraz innych dokumentów przetargowych, 2. udzielamy informacji prawnych oraz opinii prawnych w zakresie stosowania przepisów prawa zamówień publicznych (PZP), w tym w zakresie prowadzonych postępowań przetargowych, jak również postępowań poniżej progów ustawowych dla których stosuje się wewnętrzne regulaminy zamówień, 3. przygotowujemy odwołania i prowadzimy postępowania przed Krajową Izbą Odwoławczą (KIO) z zakresu postępowań przetargowych (przetargów) w ramach zamówień publicznych (PZP). Dla osób zajmujących kierownicze stanowiska w strukturach spółek handlowych, kapitałowych, jak również piastujących kierownicze stanowiska w ramach podmiotów publicznych, samorządowych (SP ZOZ, Gminy, Powiaty, Spółki samorządowe oraz poszczególne jednostki i inspekcje podległe) czy innych jednostek publicznych (Nadleśnictwa oraz inne jednostki lub spółki Skarbu Państwa) świadczymy usługi doradcze związane z pełnioną funkcją, a także: 1. zapewniamy wsparcie prawne w zakresie oceny zgodności działania z obowiązującymi przepisami, polityką wewnętrzną, dyscypliną finansów publicznych 2. zapewniamy obronę w postępowaniach karnych oraz karno-skarbowych związanych z pełnioną funkcją lub z prowadzoną działalnością gospodarczą - sprawy z zakresu oszustwa (art. 286 k.k.) wyrządzenia szkody w obrocie gospodarczym (art. 296 k.k.), łapownictwa (art. 228 i 229 kk, art. 296a kk), wyłudzenie kredytu, odszkodowania (art. 297 i 298 kk), prania pieniędzy (art. 299 kk), działania na niekorzyść wierzycieli (art. 300, 301 i n. kk), a także innych spraw w ramach ustaw szczególnych (dyscyplina finansów publicznych, kodeks spółek handlowych itd.) 3. z powodzeniem reprezentujemy naszych klientów w ramach postępowań z zakresu subsydiarnej odpowiedzialności członków zarządu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.) za zobowiązania na podstawie art. 299 kodeksu spółek handlowych (k.s.h.), Ponadto, opracowujemy strategie oddłużenia firm oraz przygotowujemy i wdrażamy plany restrukturyzacji przedsiębiorstw, jak również przeprowadzamy kompleksowe postępowania upadłościowe lub likwidacyjne reprezentując naszych klientów przed Sądem Upadłościowym, świadcząc przy tym pomoc w zakresie negocjacji z wierzycielami oraz reprezentacji w postępowaniach sądowych oraz egzekucyjnych. Świadczymy pomoc wykwalifikowanego doradcy podatkowego w następujących obszarach: 1. optymalizacja podatkowa 2. postępowania podatkowe przed urzędami, sądami 3. postępowania karnoskarbowe, kontrole skarbowe w firmach W ramach usług kierowanych do sektora publicznego (SP ZOZ, Gminy, Powiaty, Spółki samorządowe oraz poszczególne jednostki i inspekcje podległe, Nadleśnictwa oraz inne jednostki lub spółki Skarbu Państwa) świadczymy wsparcie obejmujące m.in.: 1. prawo samorządowe - przygotowywanie i opiniowanie aktów prawa miejscowego, uchwał oraz innych dokumentów, analiza obowiązujących przepisów i bieżące doradztwo 2. dokonanie analizy, weryfikacji i modyfikacji Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ), umów oraz innych dokumentów przetargowych, 3. udzielanie informacji prawnych oraz opinii prawnych w zakresie stosowania przepisów prawa zamówień publicznych (PZP), w tym w zakresie prowadzonych postępowań przetargowych, jak również postępowań poniżej progów ustawowych dla których stosuje się wewnętrzne regulaminy zamówień, 4. prawo administracyjne - przygotowanie informacji oraz opinii prawnych w ramach złożonych odwołań od decyzji organów (oraz przygotowania odpowiedzi na odwołania), skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego (WSA), skargi do Naczelnego Sądu Administracyjnego (NSA) 5. zagospodarowanie przestrzenne - analiza wydawanych decyzji, uwarunkowań przestrzennych oraz przygotowanie informacji lub opinii prawnych w ramach wydawanych decyzji jak również innych pism i dokumentów prawo leśne - postępowania przetargowe, analizy i przygotowanie umów, gospodarka leśna, bieżąca obsługa Nadleśnictw oraz zakładów usług leśnych (ZUL), 6. prowadzenie szkoleń z zakresu obowiązujących przepisów prawa, nowelizacji, dobrych praktyk, konstruowania i analizowania umów, pism, decyzji, procedur antymobbingowych, prawa zamówień publicznych itd. Tworzymy kompetentny zespół ekspertów obytych w kompleksowej obsłudze procesów gospodarczych, inwestycyjnych oraz bieżącej działalności krajowych i zagranicznych spółek handlowych, jak również działalności jednostek sektora publicznego (jednostek samorządu publicznego, spółek komunalnych, jednostek Skarbu Państwa). Dzięki szerokiemu zespołowi składającemu się z doświadczonych i zaangażowanych radców prawnych oraz adwokatów jesteśmy w stanie stanowić skuteczne wsparcie dla poszczególnych działów organizacji (HR, Marketing, Księgowość itd.) w zakresie bieżących spraw (rozliczeniowych, pracowniczych, wizerunkowych itd.) na każdym etapie funkcjonowania. Prowadzimy szkolenia na terenie całego kraju, a nadto stale poszerzamy swoją wiedzę w ramach szkoleń zewnętrznych oraz studiów podyplomowych obejmujących obszar naszych zainteresowań zbieżny ze świadczonymi usługami.

 • Beata R.

  Byłam w trzech innych polecanych kancelariach i nikt mi nie pomógł. Twierdzili, że nic się nie da zrobić. Trafiłam do Pana Damiana Dobosz w zasadzie przypadkiem. Otrzymałam mnóstwo zrozumienia i czasu. Sprawa była trudna faktycznie czego pan Dobosz nie ukrywał, ale podjął się sprawy. Dzięki ogromnym wysiłkom i wielu godzinom przygotowań udało się zakończyć sprawę z sukcesem. Radość nie do opisania. Dodam tylko, że sprawa dotyczyła wywiezienia dzieci za granicę. Żałuję tylko jednego, że wcześniej tu nie trafiłam. Następnym razem już nie popełnię tego błędu.

 • www.haberihaber.pl - rozwody, - jazda pod wpływem alkoholu, - porady prawne, - obsługa prawna firm, - zakładanie spółek, - pisma procesowe, - reprezentacja przed sądami i urzędami, - sprawy karne, - rozwód, - podział majątku, - sprawy spadkowe, - odszkodowania, - sprawy pracownicze - sprawy administracyjne - windykacja należności. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie: - prawa gospodarczego - prawa handlowego - prawa cywilnego - prawa administracyjnego - prawa karnego - prawa budowlanego - prawa pracy - prawa rodzinnego - prawa ochrony konkurencji i konsumenta - windykacji należności - obsługi przedsiębiorców - oraz sporów sądowych Kancelaria zajmuje się również odzyskiwaniem - egzekwowaniem należności (przedsądowych, przedegzekucyjnych). Zamiast teoretycznych analiz, skupiamy się na dostarczaniu praktycznych porad, które umożliwiają zawarcie transakcji, rozstrzygnięcie sporu czy realizację celów biznesowych. Dążymy do zapewnienia najwyższego poziomu obsługi prawnej. Świadczymy również porady prawne przez internet, z których można skorzystać bez wychodzenia z domu, sporządzimy pisemną poradę prawną, opinię lub umowę cywilnoprawną.

Porównanie cen i kosztów

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta ? Złóż zapytanie, a specjaliści sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Adwokat

  • Gdańsk
  • adw. Antoni Koprowski Kancelaria Adwokacka
  Maciej Ł.

  Mecenas Antoni Koprowski reprezentował mnie podczas dużej i złożonej sprawy rodzinnej. Wartość sporu to ponad 500 tyś zł. Sąd badał sprawę bardzo wnikliwie i dokładnie. Dzięki zaangażowaniu mecenasa Koprowskiego, jego doświadczeniu i trafnie formułowanym pismom procesowym, sprawę udało się wygrać. Obrana na początku sprawy strategia okazała się skuteczna. Mecenas od początku współpracy „trzymał rękę na pulsie”, w pilnych sytuacjach pomagał mi nawet będąc na urlopie za granicą (rozmowy przez Skype). Jestem mu wdzięczny za pomoc w tej sprawie i dziękuję za współpracę. Sprawę apelacyjną prowadziła mec. Małgorzata Grigoriew z tej samej Kancelarii – sprawa została wygrana, mecenas Grigoriew polecam w 100% jako osobę zaangażowaną i waleczną na

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

  Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuje teren całej Polski. Kancelaria Radców Prawnych specjalizuje się w pełnej i kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Odnosząc się do kompleksowej obsługi przedsiębiorców należy wskazać, iż Kancelaria świadczy usługi doradcze w zakresie udziału w postępowaniach rejestrowych, wyborze właściwej formy prowadzenia działalności. W przypadku doradztwa w bieżącej działalności przedsiębiorców Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną w zakresie reprezentacji w sporach sądowych, sądowo – administracyjnych, jak i zastępowania Klientów w ramach postępowań prowadzonych przed organami administracji publicznej. Co szczególnie istotne bieżące doradztwo świadczone przez Kancelarię obejmuje również kontrolę oraz zabezpieczenie interesów reprezentowanych stron w ramach zawieranych umów handlowych. W ramach prowadzonej działalności Kancelaria w odniesieniu do dziedzin prawa objętych codzienną praktyką może pochwalić się licznym gronem zadowolonych Klientów.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Walerczyk

  • Szczecin
  Dorota W.

  Super. Pan jest kontaktowy, wszystko wytłumaczył jak należy. Widać że lubi swoją prace. Błyskotliwy, szuka sposobu na wygranie sprawy dla klienta. A to się rzadko zdarza, w ciągu 10 dni był u klienta 2 razy, poprzedni adwokat przyjechał po pół roku i nic kompletnie nie zrobiła, a zarobiła. Pan Piotr jeszcze nie zakończył sprawy ,ale liczę i wierze że załatwi pozytywnie. Od razu zauważył błędy innych osób na korzyść klienta. a w tym zawodzie o to chodzi. Miałam do czynienia z wieloma adwokatami, i tyle nerwów straciłam, przez proszenie się o wszystko, szczególnie żeby telefon odebrali. Sama więcej zdziałałam. Natomiast Pan Piotr sam dzwoni i informuje a przede wszystkim działa natychmiast w sprawie. Szczerze polecam. Dorota Wnętrzak.

 • Porady Prawne

  • Kluczbork
  • Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka

  Mecenas Agnieszka Cisowska-Chruścicka Adwokat, założycielka Kancelarii Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2007 roku członek Izby Adwokackiej. Mec. Agnieszka Cisowska - Chruścicka działalność zawodową rozpoczęła współpracując początkowo ze znanymi kancelariami we Wrocławiu, Opolu i Kluczborku. Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądami w Polsce i zagranicą m.in w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii i Kanadzie pozwoliło jej w 2011 roku na założenie i rozwój własnej Kancelarii Adwokackiej. Skutecznie prowadziła wiele skomplikowanych spraw rodzinnych i odszkodowawczych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym spadkowym. W obszarze jej zainteresowań pozostaje również prawo karne - występuje przed sądami w charakterze obrońcy jak również pełnomocnika pokrzywdzonych przestępstwami. Od ponad 10 lat reprezentuje firmy w sporach sądowych i pozasądowych. Wraz z zespołem prawników kancelarii udziela pomocy prawnej w bieżącej działalności firm. Skutecznie prowadzi windykacje należności na etapach postępowania przedsądowego, sądowego i egzekucyjnego. Zawsze stara się rozwiać wszelkie wątpliwości i uczciwie ocenić szanse rozwiązania problemu prawnego. Jeżeli stan faktyczny na to pozwala dąży ona do najkorzystniejszego rozstrzygnięcia sporu w drodze mediacji.

 • Kancelaria Adwokacka Agata Koschel-Sturzbecher

  • Poznań

  Kancelaria adwokacka Agaty Koschel-Sturzbecher specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym i gospodarczym. Główne obszary działania to: - Prawo rodzinne sprawy o rozwód, separację, podział majątku dorobkowego, alimenty, władzę rodzicielską, ustalenie kontaktów z dzieckiem oraz ustalenie ojcostwa - prawo odszkodowawcze - uzyskanie odszkodowania, zadośćuczynienia - prawo cywilne i gospodarcze Prowadzimy sprawy w języku angielskim i niemieckim. Siedziba Kancelarii mieści się przy ul. Solna 9/4 (wejście od ul. Młyńskiej) Nasza kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Możliwe jest uzgodnienie dogodnego terminu spotkania również poza godzinami pracy Kancelarii, a w sprawach niecierpiących zwłoki również w dni wolne. Zanim zostanie nam powierzona sprawa, na pierwszym spotkaniu konsultacyjnym zapoznajemy się ze sprawą i dokonujemy oceny prawnej. Analiza, przedstawienie możliwych rozwiązań oraz ustalenie strategii dopasowanej do konkretnego przypadku zawsze dokonywane jest przez adwokat Agatę Koschel-Sturzbecher – prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia terminu. Zapraszamy na stronę internetową kancelarii: http://www.adwokaci-ks.pl

 • Kancelaria Adwokacka

  • Poznań
  • Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Helios Lex Spółka z o.o rozpoczęła działalność w 2016 roku. Firmę tworzą specjaliści z różnych dziedziny prawa, księgowości, szacowania nieruchomości oraz detektywistyki. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców, jak również do konsumentów. Działamy na obszarze całego Kraju, Siedziba Spółki mieści się w Poznaniu i tam świadczymy usługi, istnieje również możliwość odjazdu do Klienta. Świadczymy usługi windykacyjne i prawne w zakresie: - upadłości konsumentów, przedsiębiorców, - odszkodowań za wypadki, - odszkodowań za wywłaszczenia nieruchomości, - odszkodowań medycznych, - odszkodowań przesyłowych, - zwrotów nieruchomości, - zasiedzenia nieruchomości, - porządkowanie historii w BIK, - negocjacji niespłacanych kredytów, - odzyskiwania składek za ubezpieczenia kredytów, - zakładania, przekształcanie,likwidacja spółek, - pozyskiwanie udziałowców za granicą, - odzyskiwanie niezapłaconych należności, - obrotu wierzytelnościami, - skupem i sprzedażą wierzytelności, - spaw sądowych, - podziałów majątków, - spadków, - zachowków, - spraw administracyjnych, - cesji umów leasingowych, - usług edukacyjnych, - exportu i importu. Naszymi atutami są: profesjonalizm i skuteczność w działaniu. Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego
  Softnitech sp. z o.o.

  Pan r.pr. Michał Gądek wykazuje się dużym zaangażowaniem i inicjatywą w prowadzeniu sprawy swoich klientów. Kontroluje urzędowe terminy i podejmuje działania w czasie umożliwiającym skuteczne działanie. Dokładnie analizuje warunki postępowania i śledzi zmiany w kodeksach i rozporządzeniach. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, która uwzględnia potrzeby kontaktu z klientem i zagłębia się w szeroki kontekst jego problemu. Polecam skorzystanie z usług Kancelarii Radcy Prawnego Michała Gądka.

 • Centrum Prawa Sp. z o.o. Sp. K.

  • Toruń

  Centrum Prawa działa na rynku usług prawnych od 2014 roku, zapewniając nowoczesną i kompleksową obsługę dostosowaną do potrzeb klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Zapewniamy pomoc w 94 miastach w Polsce. Naszymi Klientami są przedsiębiorcy z różnych branż na terenie całego kraju. Oferujemy profesjonalne i innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony prawnej i egzekwowania należności na drodze windykacyjnej. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie postępowania pozasądowego, sądowego oraz egzekucyjnego. Szerokie spojrzenie na rynek umożliwia nam dobranie optymalnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Wypracowane dotychczas doświadczenie pozwala nam zapobiegać problemom mogącym wystąpić zarówno w toku prowadzenia działalności gospodarczej, jak i w życiu codziennym. W naszych działaniach kierujemy się następującymi priorytetami: - oferujemy stałą obsługę prawną zorientowaną na potrzeby naszych Klientów; - pomagamy osiągnąć sukces; - świadczymy usługi najwyższej jakości; - zabezpieczamy interesy naszych Klientów już na etapie zawierania umów z kontrahentami; - zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta; - nie tłumaczymy, dlaczego nie da się czegoś zrobić, tylko szukamy rozwiązań. Współpraca z nami niewątpliwie pozytywnie wpłynie na wizerunek i prestiż Państwa firmy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

 • Prawo Rodzinne

  • Wrocław
  • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

  Sukces można rozumieć na wiele sposobów. Wieloletnie doświadczenie w branży prawniczej uświadomiło mi, że determinacja, kreatywne i indywidualne podejście do problemu podparte merytoryczną wiedzą oraz choć jednym ale konkretnym orzeczeniem, może zamienić w sukces nawet od startu przegraną sprawę. Wiedza i doświadczenie daje możliwość przewagi, która daje pewność i bezpieczeństwo u boku swojego prawnika. W mojej pracy staram się poprowadzić Klientów za rękę przez żmudne zapisy umowne, przez ciężkie rozprawy oraz pomagam stawiać czoła największym lękom. Szczerze przedstawiam stan sprawy oraz jej realne powodzenie. Wychodzę z założenia, że pomoc prawna opiera się nie tylko na zastosowaniu suchych przepisów prawnych ale również na ludzkim zrozumieniu problemu, na skutecznej umiejętności negocjacji na etapie przedsądowym i sądowym, a także na walce dla i za Klienta. Z powodzeniem reprezentuję podmioty gospodarcze m.in. w procesach budowlanych, w sprawach dotyczących zamówień publicznych, w sprawach upadłościowych, w procesach o zapłatę, w sprawach odpowiedzialności członków zarządu za zobowiązania spółki,a także osoby fizyczne m.in. w sprawach o eksmisję, rodzinnych, spadkowych, upadłości konsumenckiej, dochodzenia roszczeń z tytułu rękojmi i gwarancji, a także w sprawach karnych. Dodatkowo umiejętnie sporządzam umowy gospodarcze szyte na miarę potrzeb klienta. W związku z nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz poszerzeniem kręgu podmiotów obowiązanych, specjalizuję się również w świadczeniu pomocy prawnej w zakresie wprowadzenia niezbędnych procedur, sporządzenia koniecznych dokumentów, oraz przeprowadzam wymagane przez ustawę szkolenia. Kancelaria świadczy pomoc prawną w lokalu Kancelarii oraz drogą elektroniczną. www.kancelaria-kasiura.pl

 • Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna

  • Katowice

  Działamy na rynku od 2013 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej w zakresie różnych dziedzin prawa. Posiadamy 8 oddziałów w całej Polsce w takich miastach jak Warszawa, Gdańsk, Poznań, Lublin, Wrocław, Tychy, Lędziny oraz siedzibę główną w Katowicach. Współpracujemy z Adwokatami i Radcami Prawnymi z całego kraju. Zajmujemy się również szkoleniami z zakresu prawa (np. prawo medyczne, prawo pracy, ochrona danych osobowych - RODO), wdrażanie RODO w firmach, Otrzymaliśmy wiele prestiżowych nagród jak chociażby LAUR Eksperta 2018-2019, czy Czarny Diament. Główną siedzibę mamy w Katowicach, dlatego na śląsku działamy najprężniej, jednak swym zasięgiem obejmujemy cały kraj.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

  • Łódź

  Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych sp. p. to kancelaria świadcząca usługi zarówno na rzecz przedsiębiorców jak i osób fizycznych. Specjalizujemy się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych (reprezentujemy zarówno pracowników jak i pracodawców) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, kontakty z dziećmi, podział majątków, ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa i tym podobne). Zajmujemy się również kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców oraz świadczymy pomoc prawną osobom fizycznym (konsumentom) w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego i administracyjnego. Oferujemy naszym klientom prowadzenie szkoleń dla nich oraz dla ich pracowników pozwalających na lepsze zrozumienie konkretnych aspektów prawnych, takich jak dokumentacja cen transferowych czy sporządzanie umów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i wygodzie naszych klientów, zwłaszcza tym mieszkającym poza aglomeracją łódzką,udzielamy porad prawnych w nagłych sprawach również drogą elektroniczną i telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Katowice
  • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAWEŁ DRATWA
  Milena S.

  Jasno i czytelnie wyjaśnia kwestie prawne, dostosowane do wiedzy odbiorcy. Posiada wiedzę w zakresie prowadzonej sprawy bardzo rozległą, wykraczająca poza podstawowe kwestie prawne. Zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie, pilnuje terminów, dokumentów oraz jest skuteczny, zwracanie uwagi na kwestie, o których nie pomyśleliśmy.

 • Kancelaria Prawna Lex-Consensus Konrad Jankowski

  • Warszawa

  Kancelaria Prawna Lex-Consensus. Bezpłatna konsultacja, przygotowanie pisma, pozwu, wniosku już od 20 zł. Prawo rodzinne, alimenty, prawo cywilne, gospodarcze, prawo pracy, prawo karne etc. Stała obsługa Państwa firmy bez kosztów abonamentu. Oferujemy pełen zakres usług związanych z obsługą prawną, reprezentacją klienta, windykacja i inne. Ceny konkurencyjne. Oferta skierowana jest do małych przedsiębiorstw, które chcą mieć stałego prawnika bez abonamentu za przyzwoite pieniądze. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszą siecią kancelarii prawnych w Polsce dzięki czemu możemy w każdej chwili przekazać Państwa sprawę profesjonalnemu prawnikowi z Państwa okolicy. Nasza Kancelaria powstała w tym roku, ale została założona z pasji i chęci niesienia pomocy innym. Wyróżnia nas cierpliwość, wiedza prawnicza, elastyczność, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim cena. Wybór naszej kancelarii będzie najlepszym wyborem dla firmy, która potrzebuje prawnika, a nie chce płacić abonamentu i wysokich cen za usługi. ZAPRASZAMY.

 • Kancelaria Prawna PARTNERZY

  • Gdańsk
  Izabela M.

  Rozmowa nastąpiła bardzo szybko, sprawą zajęli się natychmiast,rzeczowo i profesjonalnie udzielając odpowiedzi i pomagając w trudnej sprawie. Z czystym sumieniem polecam kancelarię i na pewno jeszcze będę korzystać z ich porad i usług.

 • Porady Prawne

  • Wrocław
  • Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy
  Anita P.

  Miałam sprawę pracowniczą, bezzasadnie wypowiedziano mi umowę. Współpraca z tą kancelarią to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim uspokoili mnie, miałam przekonanie, że pracodawca potraktował mnie nieuczciwie i tutaj znalazłam potwierdzenie, że mam rację. Sprawa skończyła się na moją korzyść więc jestem naprawdę zadowolona.

 • Porady Prawne

  • Bydgoszcz
  • Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Cerajewski

  Kancelaria Adwokacka adw. Macieja Cerajewskiego zapewnia kompleksową obsługę prawną zarówno osobom fizycznym jak i prawnym. Adwokat Maciej Cerajewski aplikację odbywał przy Izbie Adwokackiej w Bydgoszczy pod patronatem adw. Aliny Gąsiorek, a następnie adw. Karoliny Korkowskiej-Krokos. W trakcie aplikacji współpracował także z wieloma innymi renomowanymi kancelariami zarówno z terenu Bydgoszczy, jak i Inowrocławia. Podczas aplikacji wykonywał szereg zadań związanych z szeroko rozumianą problematyką prawa cywilnego, karnego a także administracyjnego. Nadto brał udział w czynnościach związanych z obsługą prawną podczas budowy obwodnicy Inowrocławia. Szerokie umiejętności nabyte w czasie aplikacji wykorzystuje w swojej obecnej pracy zawodowej, czego efektem jest wielu klientów zadowolonych z uzyskanej pomocy prawnej. Adwokat Maciej Cerajewski zwieńczył aplikację zdanym z wyróżnieniem egzaminem zawodowym. Dla adwokata Macieja Cerajewskiego najważniejszy jest klient, dlatego zawsze stara się przedstawić mu w prosty i przystępny sposób istniejące możliwości działania, w taki sposób, aby klient mógł wybrać, które z nich będą dla niego najkorzystniejsze.

 • Adwokat

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski
  Magdalena D.

  Niezwykle rzetelny, otwarty i szczery Pan Mecenas. Po pierwszej rozmowie miałam wrażenie, że moja sprawa jest niezwykle ważna dla Pana Mecenasa i dołoży wszelkich starań, aby załatwić ją profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Kontakt nastąpił prawie natychmiast po rejestracji, porada rzeczowa i wyczerpującą. Odpowiedzi na maile również bez jakiejkolwiek zwłoki, wyczerpujące i dodające otuchy. Po prostu po drugiej stronie telefonu był Człowiek, a nie trybik w maszynie sądowej. Zdecydowanie polecam Kancelarię Adwokacką Adwokata Adama Popławskiego.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Radajewska

  • Katowice
  Tomasz M.

  Informacje były dokładne jak i kosztorys tego co potrzebowałem, pani prawnik była bardzo miła i dokładnie opisała problem.

 • KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA

  • Gdańsk
  Rafał D.

  Bezpłatne konsultacje Pana adwokata Dariusza Klugmanna są bardzo pomocne, precyzyjne i dokładne. Pan adwokat posiada ogromną wiedzę i doświadczenie prawne. Rozmawia się w przyjemniej i przyjaznej atmosferze oraz zawsze stara się pomóc. Gorąco polecam.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  • Litwiński Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa
  Tomasz M.

  Mecenas Jezioro zrobił bardzo dobre wrażenie tak swoją osobą jak i wiedza i profesjonalizmem. Sprawa dopiero rusza ale z taką kancelarią czuję się spokojnie i bezpiecznie. A najlepszą chyba wizytówką jest to że mając biuro we Wrocławiu rozszerzają swój zasięg o nowe miasta i już teraz podejmują sprawy na tych terenach. Współpracując z Nimi wiem, że będzie dobrze.

 • Adwokaci

  • Poznań
  • Kancelaria Adwokacka Angelika Rucińska Anna Makowska s.c.
  Monika Z.

  Pani mecenas, podeszła do mojej sprawy rzeczowo, kompetentnie. Rozmową i zainteresowaniem oraz planem działania wzbudziła moje zaufanie. Jest bardzo kontaktowa i życzliwa. Wykazała pełne zrozumienie sytuacji i od razu przystąpiła do działania. Dziękuję za pomoc.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Częstochowa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Zygmunt Mrożek
  Justyna M.

  Wystawiam pozytywną opinię dla Kancelarii Adwokackiej Adwokata Zygmunta Mrożka. Bardzo pomocny. Działa szybko i skutecznie. Polecam, świetny adwokat!

 • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek

  • Warszawa

  Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Rojek ul. Puławska 12 lok. 3, 02 - 566 Warszawa // Tel. Kontaktowy: 793 219 064 // Kancelaria oferuje obsługę prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych, zapewniając kompleksową pomoc prawną. Zespół kancelarii tworzą wykwalifikowani prawnicy posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie. Naszych klientów reprezentujemy zarówno na etapie przedsądowym, jak i na drodze postępowania sądowego. W imieniu Klientów uczestniczymy w negocjacjach, a także podpisujemy ugody sądowe. Obszar dotychczasowej praktyki zawodowej kancelarii koncentruje się głównie na prawie cywilnym (kancelaria z sukcesem prowadzi wiele spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz rodzinnych). Ponadto Kancelaria specjalizuje się także w prawie nieruchomości, prawie spadkowym, sprawach o odszkodowania, prawie ubezpieczeń gospodarczych oraz prawie gospodarczym i prawie spółek handlowych. Obok profesjonalizmu i wysokiego poziomu merytorycznego, stawiamy na kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego zagadnienia prawnego. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę, rzetelność i skuteczność. Doradzamy i wskazujemy najlepsze dla naszych Klientów rozwiązania prawne. Zaufanie i satysfakcja klientów są naszym priorytetem. Kancelaria działa na terenie województwa mazowieckiego oraz województwa łódzkiego. Zapraszamy do kontaktu!

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Pawlikowska

  • Bełchatów

  kancelariapawlikowska.pl Kancelaria świadczy usługi prawne o szerokim zakresie, obejmującym kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, osób prawnych, jednostek samorządu terytorialnego, organów administracji publicznej oraz Klientów indywidualnych. Nasz cel to ochrona majątku i interesów klienta poprzez doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Dzięki eksperckiej wiedzy z wielu gałęzi prawa zapewniamy naszym Klientom doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów w trudnych obszarach obrotu gospodarczego, jak i skomplikowanych, kryzysowych sytuacjach życia rodzinnego i prywatnego. Zespół Kancelarii tworzą doceniani w kraju profesjonaliści, uznawani za liderów swoich specjalizacji.Współpracujemy z notariuszami, komornikami, rzeczoznawcami majątkowymi i doradcami podatkowymi, aby kompleksowo pomóc Klientowi. Przy wykonywaniu doradztwa prawnego Kancelaria przestrzega zasad poufności i wzajemnego zaufania, które stanowią obok profesjonalizmu, fundament, na którym opierają się relacje z Klientem Kancelarii. Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta w siedzibie Kancelarii, w miejscu wskazanym przez Klienta, drogą elektroniczną lub telefoniczną. Kancelaria świadczy usługi i reprezentuje klientów na terenie całego kraju.

 • RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA

  • Rzeszów
  Mirosław W.

  Szczerze wszystkim polecam firmę RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA. Dodam tylko,że przedstawiając swoją sprawę,poprzez panującą w firmie atmosferę czułem się jak na spotkaniu towarzyskim. Profesjonaliści.

 • Porady Prawne

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kielsznia-Budzińska

  Adwokat Szczecin Katarzyna Kielsznia – Budzińska specjalizuje się przede wszystkim w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego: rozwód, separacja, alimenty, władza rodzicielska; z zakresu prawa spadkowego: nabycie spadku, zachowek, dział spadku, jak i z zakresu prawa cywilnego (w tym podział majątku, zniesienie współwłasności) oraz w zakresie prawa karnego. Celem Kancelarii Adwokackiej Katarzyny Kielsznia - Budzińskiej jest profesjonalna, wszechstronna i kompleksowa pomoc prawna prowadzona zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Kancelaria nakierowana jest na indywidualne podejście do Klienta i jego problemu, co z kolei pozwala na szukanie najkorzystniejszych rozwiązań tak, aby skutecznie chronić interesy swoich Klientów. W ramach prowadzonej działalności adwokat Katarzyna Kielsznia – Budzińska świadczy usługi zarówno osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. W ramach usług reprezentuje Klientów przed sądami, organami ścigania, organami administracji publicznej, udziela porad prawnych, sporządza pisma i opinie. Pomagamy także: stowarzyszeniom, wspólnotom mieszkaniowym oraz organom władzy publicznej w tym samorządom terytorialnym. Kancelaria działa w Szczecinie oraz w Gryfinie, przy czym usługi prawne mogą być prowadzone również na terenie całego województwa zachodniopomorskiego oraz kraju.

 • Porady Prawne

  • Rzeszów
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski
  Patrycja A.

  Najlepszy adwokat w całej Polsce. Z ręką na sercu polecam. Nasza współpraca trwała około 2 lata i nigdy się nie zawiodłam. Szybka odpowiedź na emaile oraz telefony. Pan Mariusz posiada wiele spokoju, który się udziela na sali sądowej. Jego wiedza jest ogromna, nie tylko w prawie rodzinnym, ale również w innych odłamach prawa. Moja mama zawsze dzwoni do Pana Mariusza jeśli ma problem i potrzebuje porady prawnej. Rozmawiałam na temat mojej beznadziejnej sytuacji z wieloma adwokatami, ale tylko Pan Mariusz był ze mną do końca szczery i nie owijał w bawełnę, więc wiedziałam w końcu na czym stoję i czego oczekiwać. Jako jedyny adwokat w całym Rzeszowie wiedział jak się zająć moją sprawą i już na pierwszym spotkaniu miał gotowy plan działania.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Szczecin
  • LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  Anna U.

  Wybrałam firmę Ls Lex System, ponieważ najszybciej odpowiedziała na moje zgłoszenie na portalu. Równie szybko załatwili sprawę z którą się do nich zgłosiłam. Bardzo profesjonalnie podeszli do tematu. Z całego serca polecam usługi tej firmy.

 • Prawo Rodzinne

  • Legnica
  • Kancelaria Prawna LEGATO

  Kancelaria Prawna LEGATO – Mamy dla Ciebie właściwe rozwiązania. Jesteśmy firmą nowoczesną, nastawioną na bezpieczeństwo klienta. Posiadamy bogaty wachlarz usług. Jako jedyni dbamy o bezpieczeństwo i ubezpieczamy naszych Radców prawnych i Adwokatów na kwotę 1 Milion EURO (Każdy włącznie). Brak ubezpieczenia to ryzyko niskiej odpowiedzialności. Kancelaria Prawna LEGATO Specjalizuje się w: • obsłudze Klientów indywidualnych w każdym rodzaju spraw w tym prawo spadkowe, rodzinne, odszkodowawcze, zadośćuczynienia, prawo pracy oraz administracyjne. • obsłudze prawnej firm i przedsiębiorców - kompleksowe rozwiązania. • windykujemy należności ale również odpowiadamy na wezwania do zapłaty, pomagamy w sprawach nieuczciwej windykacji. Zajmujemy się też tematyką RODO: Opis oferty RODO: 1) RODO - Funkcja Inspektora Ochrony Danych LEGATO. 2) Dokumentacja RODO. 3) Szkolenia z RODO. Spełniamy standardy ustalone przez komisje UE ds. RODO, oraz Grupy roboczej art. 29, standardy m.in. ENISA, PN-ISO/IEC 27005, PN-ISO/IEC 27002, GIODO oraz pozostałych europejskich organów nadzorczych Unii Europejskiej. Usługa jest oparta na licencji i jest objęta certyfikatem LEGATO. Kancelaria Prawna LEGATO oferuje kompleksową, profesjonalną pomoc prawną oraz obsługę prawną przedsiębiorców. Profesjonalnie zajmujemy się tematyką RODO. Zapraszamy na naszą stronę: http://www.kancelaria-legato.pl KONTAKT: tel: 692 345 629 KONTAKT: mail: biuro@kancelaria-legato.pl

 • BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień

  • Rzeszów
  Tomasz S.

  Po zakupie samochodu używanego miałem problem z dochodzeniem swoich praw ze sprzedawcą, który unikał kontaktu ze mną i początkowo uchylał się od usunięcia wady samochodu (nadmierne zużycie oleju silnikowego), o której nie wiedziałem podczas zakupu. Pan Michał przedstawił możliwe rozwiązania sytuacji oraz wyjaśnił jakie są ich konsekwencje oraz szanse powodzenia. Dzięki pośrednictwie Pana Michała udało się dojść do porozumienia ze sprzedawcą oraz do usunięcia wady. Nie było problemów w kontaktowaniu się z Panem Michałem, a sama rozmowa była przejrzysta rzeczowa i z dozą sympatii ze mną jako poszkodowanym. Ogólnie bardzo dobrze oceniam współpracę z Panem Michałem i polecam jego usługi adwokackie.

 • Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o.

  • Oława

  "Dbamy o Państwa sprawy" Świadczymy kompleksową obsługę prawną zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Nasz zespół łączący doświadczenia prawników i detektywów zapewnia wysoką jakość świadczonych usług prawnych w niemalże każdej dziedzinie prawa. Naszą szczególną specjalizację stanowi prawo tzw. upadłości konsumenckiej i wszelkie sprawy związane z tzw. oddłużaniem. Reprezentujemy naszych klientów w sporach z największymi firmami windykacyjnymi w Polsce i Europie. Ponadto zajmujemy się dziedzinami takimi jak: - prawo spadkowe - prawo rodzinne (m.in. alimenty, rozwody, podziały majątku - z pomocą licencjonowanego detektywa), - prawo pracy (obsługujemy jedne z największych pracowniczych związków zawodowych w powiecie oławskim). Doradzamy firmom oraz organizacjom pozarządowym takim jak fundacje czy stowarzyszenia. Pomagamy w zakładaniu, wyborze odpowiedniej formy organizacyjno - prawnej w tym dokonujemy także czynności rejestracyjnych. Zapewniamy wszelką bieżącą obsługę prawną przygotowując i opiniując wszelkiego rodzaju umowy i kontrakty, negocjując ich warunki, prowadząc obsługę w zakresie prawa pracy, prowadząc czynności związane z windykacją roszczeń od nieterminowych kontrahentów. Ponadto gdy zachodzi taka konieczność prowadzimy procesy likwidacyjne i pomagamy w zamknięciu danego przedsięwzięcia. Nasza Kancelaria prowadzi także wszelkiego rodzaju sprawy odszkodowawcze a w szczególności o tzw. odszkodowania komunikacyjne (wypadkowe) oraz roszczenia związane z opóźnionymi lub odwołanymi lotami. Na płaszczyźnie odszkodowań za opóźnione loty możemy pochwalić się spektakularnym sukcesem o którym możecie Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej https://twkancelaria.eu/?p=981 Ponadto prowadzimy sprawy odszkodowań za tzw. błędy medyczne, wypadki w pracy, wypadki w rolnictwie. Każdy Klient i jego problemy są dla nas równie ważne w związku z czym do każdej sprawy podchodzimy w sposób zindywidualizowany i rzetelny. Działając profesjonalnie i skutecznie osiągamy cel jakim jest realizacja interesu naszego Klienta. Cena usług - kierujemy się zawsze zdrowym rozsądkiem starając dostosować do możliwości finansowych naszych Klientów. Oferujemy możliwość rozliczeń ratalnych. Wszystkich z Państwa chcących skorzystać z profesjonalnych usług na najwyższym poziomie za rozsądną cenę, zapraszamy do kontakt telefonicznego pod nr tel.: 537-135-395 lub 538-166-433 bądź kontaktu e - mailowego: biuro@twkancelaria.eu Zapraszamy również do wizyty w naszym biurze położonym przy ul. Wiejskiej 40/6 w Oławie. Więcej informacji na temat świadczonych przez nas usług można uzyskać także na naszej stronie internetowej www.twkancelaria.eu

 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Majcherczyk

  • Sosnowiec

  Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, a proponowane rozwiązania prawne nastawione są zawsze na problemy i specyfikę klienta. Zależy nam na dobrej i bieżącej komunikacji z klientami. Poza usługami prawnymi kancelarii świadczy również usługi stałej obsługi księgowej przedsiębiorców rozliczających się w oparciu o Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów. Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa budowlanego, energetycznego, cywilnego oraz gospodarczego i handlowego, a także z zakresu sądowego oraz przedsądowego dochodzenia należności. Oferujemy usługi w zakresie sporządzania pism procesowych, pisania oraz opiniowania umów, a także zastępstwa przed sądami i organami administracji publicznej. W ramach naszej usługi zajmujemy się również wsparciem w tworzeniu spółek kapitałowych (z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjnych) oraz osobowych (jawnych, partnerskich, komandytowych). Kancelaria zapewnia również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw w ich codziennej działalności, poprzez opiniowanie wewnętrznych dokumentów i aktów prawnych, kontrole zgodności przyjętych rozwiązań z obowiązującymi przepisami, wsparcie w rozwiązywaniu sporów z kontrahentami i klientami (np. przy rozpatrywaniu reklamacji konsumentów). W ramach świadczonych usług Kancelaria prowadzi również szkolenia z zakresu stosowania prawa w zakresie specjalizacji, a także stosowania przepisów w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstw, w szczególności z zakresu prawa gospodarczego i handlowego, "prawa internetu" czy praw konsumentów.

 • Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

  • Rzeszów

  Kancelarię Adwokacką współtworzy adwokat Łukasz Rożkiewicz oraz adwokat Anna Orzeł-Rożkiewicz, co pozwala na kompleksowe świadczenie usług prawnych w wielu dziedzinach prawa zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zapewniamy wykonanie usług z najwyższą starannością przy zachowaniu pełnej poufności i indywidualnym podejściu do każdej sprawy. Pomoc prawna polega w tym zakresie na: - udzielaniu wyjaśnień dotyczących stanu faktycznego sprawy, - analizie problemów prawnych, - bieżących poradach prawnych, - sporządzaniu kompleksowych opinii prawnych, - pomocy w uzyskaniu koniecznych do prowadzenia sprawy dokumentów od instytucji i organów, - sporządzaniu pism wszczynających postępowanie, pism procesowych, środków zaskarżenia, - reprezentacji i doradztwie w sprawach sądowych oraz przed innymi organami, - udziale i doradztwie w spotkaniach negocjacyjnych z innymi stronami, - bieżącym informowaniu o postępach w sprawie na każdym jej etapie, z uwzględnieniem możliwych wariantów jej zakończenia, - udzielaniu porad prawnych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej, - sporządzaniu, analizie i opiniowaniu projektów umów handlowych, - sporządzaniu opinii prawnych dotyczących określonego problemu prawnego wraz z przedstawieniem proponowanych rozwiązań, - sporządzaniu umów i aktów założycielskich spółek osobowych i kapitałowych, - pomocy prawnej przy rejestracji podmiotów gospodarczych, - windykacji należności, - pomocy prawnej w zakresie umów z pracownikami oraz reprezentacja i doradztwie w przypadku zaistnienia sporów sądowych na linii pracodawca – pracownik. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

 • Prawo Rodzinne

  • Wrocław
  • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński

  Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Specjalista w prawie gospodarczym i handlowym. Zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców. Podejmuje także wyzwania udzielania pomocy prawnej osobom fizycznym w sprawach z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego. Swoje zainteresowania koncentruje na aspektach związanych z biznesem. Wybór optymalnej formy jego prowadzenia, sporządzanie umów i statutów odpowiadających potrzebom, sprawna rejestracja podmiotów, szeroko rozumiany compliance, przygotowywanie i opiniowanie kontraktów gospodarczych. Specjalista z ambicjami. Sumiennie wykonując obowiązki dąży do rozwiązania problemu prawnego. Gdy to możliwe nie szczędzi wysiłków by pójść o krok dalej i problemowi zapobiec. Rozumie, że aspekt prawny jest tylko częścią większej całości. Świat to coś więcej niż kontrakty i spory. "Lokuję problemy prawne w szerszym kontekście, w którym łaczę swoją wiedzę i doświadczenie z wiedzą swoich klientów. Celem jest najlepszy wynik, znalezienie optymalnego rozwiązania."

 • Dolnośląski Holding Prawny

  • Wrocław
  Izabela S.

  Bardzo szybki kontakt , profesjonalna ,rzetelna obsługa,duże zaangażowanie w sprawę ,uczynność,Niska cena .Godni polecenia,na pewno jeszcze skorzystam i polecę znajomym.

 • Porady Prawne

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko
  Mariusz T.

  Współpraca naszej firmy z Panią Mecenas trwa od kilku lat i śmiało mogę polecić jej usługi w 100%. Profesjonalistka w każdym calu - rzetelna, zaangażowana, z dobrym podejściem do klienta. Doskonała znajomość procesu inwestycyjnego oraz Jej doświadczenie w sprawach kontraktów budowlanych i spraw firmowych dają nam poczucie bezpieczeństwa. Poza tym Pani Mecenas jest skuteczna zarówno w sprawach sądowych (również pracowniczych) jaki i w negocjacjach, o czym nie raz mieliśmy się okazję przekonać. Dziękuję w imieniu własnym i całego zespołu.

 • Kancelaria Justitia

  • Szczecin
  Hollywood Studio Apartments

  ...wiarygodność i zaufanie....

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda

  • Szczecin

  Kancelaria mieści się w ścisłym centrum Szczecina, przy deptaku Bogusława. W ramach kancelarii działa 4 doświadczonych adwokatów o różnych specjalnościach. Kancelaria oferuje pomoc prawną osobom fizycznym i przedsiębiorcom (w tym również podmiotom prawa handlowego - spółkom). Adwokat Michał Gajda prowadzi głównie sprawy z zakresu prawa cywilnego i prawa karnego. Adwokat Michał Gajda zdobywał swoje doświadczenie m.in. w trakcie pracy (blisko 6 lat) w kancelarii komorniczej oraz odbytej aplikacji adwokackiej. Jest członkiem Szczecińskiej Izby Adwokackiej, Północnej Izby Gospodarczej, a także występował na konferencjach jako ekspert w dziedzinie prawa medycznego oraz zarządzania nieruchomościami. Szczególny obszar działalności kancelarii obejmuje szeroko rozumiane prawo cywilne - w tym m.in. prawo rodzinne,rozwody, stosunki majątkowe małżonków (podział majątku, ustroje majątkowe małżeńskie), prawo spadkowe (również dochodzenie zachowku), dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynienia (również z tytułu błędów medycznych), dochodzenie odszkodowań roszczeń z tytułu umów, a także ich przygotowanie i analizę. W imieniu naszych klientów występujemy w sprawach karnych w charakterze obrońców lub pełnomocników. Z uwagi na duże doświadczenie z zakresu egzekucji sądowej, świadczymy również pomoc w postępowaniach egzekucyjnych. Kancelaria świadczy pomoc prawną tzw. frankowiczom prowadząc w całej Polsce sprawy z bankami w związku z umowami kredytowymi indeksowanymi do waluty obcej.

 • Adwokat

  • Łódź
  • Kancelaria adwokacka Magdalena Gątarek
  Karolina K.

  Nie spodziewałam się tak profesjonalnego podejścia i ogromnej życzliwości ze strony Pani Mecenas. Jednak nawet w takim fachu można pozostać człowiekiem! Serdecznie polecam!

 • Kancelaria Adwokacka

  • Zielona Góra
  • Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski

  Szanowni Państwo. Oferuję Państwu pomoc prawną w zakresie spraw cywilnych, w szczególności spraw spadkowych i odszkodowawczych, jak również zajmuję się podziałami majątków, sprawami rodzinnymi (alimenty, ustalanie kontaktów), dochodzeniem wierzytelności, a także sprawami karnymi i sprawami administracyjnymi. Świadczę również pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców (firmy budowlane, deweloperzy). Przez kilka lat współpracowałem z jedną z najlepszych i największych kancelarii prawnych w województwie lubuskim, gdzie zdobyłem ogromne doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców oraz jednostek publicznych. Jestem również ekspertem do spraw nieruchomości w ramach projektu przeciwpowodziowego finansowanego przez Bank Światowy. Posiadam tytuł zawodowy radcy prawnego od lipca 2016 r., natomiast moja kancelaria prawna działa od 2017 r. Posiadam oddział w Zielonej Górze oraz w Warszawie. Cechuje mnie szybkość w załatwianiu spraw, bardzo życzliwe podejście do Klienta. Zapraszam serdecznie do współpracy.