Catering,stek po jamajsku, jamajski burger - "jamburger", Zakopane


Cena do uzgodnienia

Witam, mamy do zaoferowania 2 całkowicie nowe na polskim rynku produkty spożywcze . Jest to : stek siekany -/ wieprzowy/ po jamajsku oraz jamburger /wieprzowy i wołowy/ . Są robione na bazie polskiego mięsa najwyższej jakości i mieszanek oryginalnych jamajskich przypraw niedostępnych w Polsce.
Jesteśmy jedynym w kraju wytwórcą i pomysłodawcą tych produktów. Od kilku lat mamy je w naszym menu i cieszą się one dużym powodzeniem wsród naszych klientów ze względu na niespotykany smak i aromat.
Gdyby chcieli Państwo poznać ten nowy smak i ewentualnie wprowadzić go do swojego menu, zapraszamy na degustację do naszej restauracji mieszczącej się w Zakopanem, w dowolnym terminie , po uprzednim umówieniu się przez tel. nr. + 487 - pokaż numer telefonu - . Liczymy na współpracę biznesową z burgerowniami i restauracjami w całym kraju.
W załaczeniu przykładowe zdjęcie naszego dania " stek po jamajsku" , zachęcamy do odwiedzenia nas i skosztowania nowych smaków. Przedmiotem oferty są: gotowe, surowe nasze produkty: stek po jamajsku- wieprzowy, waga 230 g oraz burger wołowy i wieprzowy o wadze 150g.
Szczegóły podam w rozmowie telefonicznej.

Polska, Zakopane
 
 


Liczba wyświetleń strony: 120