Ewidencja Czasu Pracy Kierowców - Rozliczanie, Piotrków Trybunalski - Oferta nr141465 - Oferteo.pl
 

Ewidencja Czasu Pracy Kierowców - Rozliczanie


Cena do uzgodnienia

Profesjonalnie przygotowujemy i prowadzimy Ewidencje czasu pracy kierowcy zgodnie z obowiązującymi przepisami (Rozporządzenie (WE) nr 561/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 15 marca 2006 r. oraz Ustawa z dnia 16 kwietnia 2004 r. o czasie pracy kierowców). Pracujemy na oprogramowaniu licencjonowanym, z którego korzysta również Inspekcja Transportu Drogowego. Obsługujemy wszystkie firmy zajmujące się transportem zarówno na potrzeby własne jak i usługowo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając wysoką jakość naszych usług.
- Odczyt danych z :
----- Kart kierowców
----- Tachografów
----- Tarczek analogowych
- Ewidencja czasu pracy
- Wyliczenie nadgodzin, dyżurów, godzin nocnych, delegacji diet.
- Analiza naruszeń czasu pracy wg. ITD oraz PIP

EWIDENCJA CZASU PRACY KIEROWCÓW
Od 16 lipca 2013r. jest to obowiązek wynikający z Ustawy o Transporcie Drogowym i Ustawy o Czasie Pracy Kierowców, który dotyczy prowadzenia ewidencji czasu pracy przez wszystkich przedsiębiorców osobiście wykonujących przewozy drogowe oraz osób niezatrudnionych przez przedsiębiorcę, lecz osobiście wykonujących przewozy drogowe na jego.
WAŻNE: nie należy jej tylko prowadzić, ale również przechowywać przez okres dwóch lat i okazywać na żądanie uprawomocnionych Instytucji (ITD; PIP).

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 46