NOVAREX SP. Z O.O.

22 LIPCA 27
43-173  Łaziska Górne, Polska
NIP: 9542458734   

Na rynku 12 lat, w Oferteo 3 lata.
Ostatnie logowanie: 2013-05-28 09:09

Opis działalności

Novarex Sp. z o.o jest firmą powstałą z początkiem 2012 roku z połączenia sił dwóch firm. Doświadczenie w projektowaniu oraz kierowaniem robotami budowlano-instalacyjnymi starło się z wieloletnim wykonawstwem wszelkiego rodzaju technologii basenowych, fontannowych szeroko pojętych instalacji wodno-sanitarnych.
Wraz z upływem czasu firma poszerzyła zakres swojej działalności o budowę i modernizację Stacji Uzdatniania Wody, Oczyszczalni Ścieków oraz Przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się także bardzo nietypowymi robotami (przeróbkami, modernizacjami), zawsze służymy fachowym doradztwem o czym mógł przekonać się już nasz niejeden klient. Fachowość oraz bezproblemowość pozwoliły nawiązać współpracę z wieloma firmami na terenie całej polski a zadowoleni klienci pamiętają o nas i polecają swoim znajomym.
Posiadamy także doświadczenie w Kompleksowym wykonawstwie kotłowni gazowych, olejowych, na gruntowe, pompy ciepła, instalacje solarne).
Naszym atutem jest to, że instalacje paliwa stałe, wraz z instalacjami grzewczymi (instalacje podłogowe, ścienne, wymienniki wykonujemy we wszystkich typach materiałów t.j PCV, PE, PP, stal nierdzewna, stal czarna itp. co czyni nas bardzo wszechstronną firmą.
W naszych szeregach mamy własnych wykwalifikowanych kierowników, którzy posiadają niezbędne uprawnienia do kierowania robotami budowlano-sanitarnymi, co jest dodatkowym atutem podczas wykonywania prac.
Dział projektowo-kosztorysowy przygotuje dla Państwa każde nawet najbardziej wymagające zlecenie, projekt.
Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie są fachowcami z najwyższej półki, posiadają doświadczenie w pracy nie tylko w kraju ale i za granicą, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Błędnym będzie stwierdzenie „zajmujecie się wszystkim, czyli tak naprawdę niczym…” wykwalifikowany zespół fachowców potwierdzi tylko, że tak nie jest.
Proszę nam zaufać!

Branża

Usługi: Instalatorstwo grzewcze, Instalatorstwo wodno-kanalizacyjne, Montaż wentylacji, rekuperacji, Montaż klimatyzacji, Instalatorstwo hydrauliczne, Instalatorstwo gazowe, Baseny, fontanny, oczka

Obszar działania

Śląskie

Powiązane produkty i usługi: przyłącze wodociągowe, centralne ogrzewanie, ceny robót budowlanych, zlece instalacje elektryczna, fotowoltanika, studnia wodomierzowa, przyłącze wodociągowe Mikołów, centralne ogrzewanie Mikołów, ceny robót budowlanych Mikołów, zlece instalacje elektryczna Mikołów, fotowoltanika Mikołów, studnia wodomierzowa Mikołów, baseny, fontanny


Liczba wyświetleń strony: 685

Poinformujemy odpowiednie spośród 185 079 firm
Otrzymasz oferty od Firm z Twojej okolicy
Wypełnij formularz i oszczędź nawet 30%
Opisz czego potrzebujesz: Twoje dane kontaktowe:
* * *
*
*